UND BAŞKANI:”BİZİM BÜTÜN TELAŞIMIZ LOJİSTİK SEKTÖRÜNE ÖĞRETMEN YETİŞTİRMEK”

UND (Uluslararası Nakliyeciler Derneği) Başkanı Çetin Nuhoğlu ile logisticusdergisi.com olarak lojistik sektörünün genel sorunları hakkında kısa bir röportaj gerçekleştirdik.

Logisticusdergisi.com muhabiri Sinem Önel: Lojistik sektörünün genel sorunları nelerdir?

UND Başkanı Çetin Nuhoğlu: Sorunlarımızın ilki ”eğitim”  ikincisi ise ”müfredat uyumsuzlukları”

” En önemlisi ise Lojistik alanında kendi araştırmacılarımzı,Doçentlerimizi ve Profesörlerimizi yetiştiremiyoruz.Fakültelerde öğrenciler işletme fakültesi ve siyasal bilimler fakültelerinin öğretim üyelerinden ders almaktadırlar.Bizlerse UND ( Uluslararası Nakliyeciler Derneği) olarak lojistik ünvanlı Profesörler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.Eğer lojistik alanında eğitim gelişirse öğrencilerimiz akademik kariyerlerine devam ederek Öğretmen,Doçent veya Profesör olabilecekler.Bizim bütün telaşımız öğrencilerimizi birer öğretmen olarak yetiştirmek üzerine kuruludur.” şeklinde konuştu.

Check Also

YSK Başkanı açıkladı: Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı

Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Yener kesin olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan'ın 13. Cumhurbaşkanı olduğunu açıkladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]