Ajans Press Kurye’den Sahaya Dev Adım

Ajans Press Group Şirketleri arasında yer alan Ajans Press Kurye, toplu dağıtımların yanı sıra; saha araştırmaları ve bilgi toplama – güncelleme çalışmalarıyla müşterilerine katma değer sağlıyor.

Elde edilmek istenen bilgiler doğrultusunda her kuruma özel olarak hazırladığı elektronik araştırma formları ile; Saha Araştırmaları, On-line Anketler, Geo-Coding (Coğrafi kodlama) ve benzer birçok konuda çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu araştırmalar sayesinde kurumların; ürün dağılımları analizinden, sahadaki arz – talep yoğunluğuna, belirlenen bölgelerdeki gelir dağılımı analizlerinden, müşteri memnuniyet oranlarına kadar birçok veri elde edilebiliyor.

Araştırmadan elde edilen sonuçlar kurumlara müşteri memnuniyetini ölçme, ürün ve hizmetleri sorgulama, pazarı ve rakipleri yakından takip edebilme imkanı sunarken; aynı zamanda güncel olmayan saha verilerini yenileyerek hedef kitlenin gözlemlenmesine yardımcı oluyor.

Kriterleri istenildiği kadar detaylandırılabilen saha çalışmalarında; kurumlar bölge, şehir ve ülke bazlı sosyo ekonomik tüm analiz ve değerlendirmelere ulaşabiliyor.

Saha Araştırmalarında Şeffaf Sonuçlar

Elde ettiği verilerin doğruluğu ve güvenirliğini sektörde eşsiz ve tek olan teknolojisinden alan Ajans Press Kurye, akıllı cihazlarla sahadaki araştırmanın müşteri firma tarafından eş zamanlı takip edilmesini sağlayarak; online sunduğu GPS bilgileri, elektronik imza ve saha ispat fotoğraflarıyla araştırmanın şeffaflığını teyit ediyor. Bununla da yetinmeyen Ajans Press Kurye, sahada üst düzey teknoloji ve teyitler ile toplanan veriler yine eşzamanlı olarak anında uzman ekiplerce kontrol ediliyor. Elde edilmiş tüm veriler müşterilerin talebi doğrultusunda işlenmemiş data olarak sunulduğu gibi, detaylı raporlar ve analizler halinde de paylaşılabiliyor.

Ajans Press Grup güvencesini bu sektörde de sahaya taşıyan kurum, yaptığı araştırmalarla markaların pazarlama faaliyetlerine yön vermeyi hedefliyor.

Check Also

KARGOLAR DA HİBRİT DÖNEMİ BAŞLIYOR

Kargoculukta “hibrit” hedefler Pandemi dönemin de online alışveriş sektörü popülariterliği de arttırmış oldu. Sektörün hızlı …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]