11.ULUSLARARASI LOJİSTİK EĞİTİM KAMPI YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDE DÜZENLENECEK

Alanında ilk olan ve liderliğini başarıyla koruyan Lojistik Eğitim Kampı, Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Klübü aracılığıyla 2005 yılından itibaren düzenlenmeye devam etmektedir. 2007 yılında uluslararası alana yayılan ve diğer ülkelerden de katılımcı ağırlayan bu etkinlik, gün geçtikçe daha iyiye doğru yol katetmektedir.

Üç gün sürecek olan bu eğitim, workshop, işe alım simülasyonları, teknik geziler, bilgi yarışmaları, beyin fırtınaları ve seminerlerden oluşan içeriği ile Lojistik Eğitim Kampı, katılımcılara son derece interaktif ve öğrenme odaklı bir etkinlik sunacaktır. Ayrıca bünyesinde Lojistik fuarını barındıracak katılımcıların, firmalar ile doğrudan iletişim halinde olmasına olanak sağlayacaktır. Lojistik Eğitim Kampı uluslararası ticaret, tedarik zinciri, deniz, hava, kara, demiryolu taşımacılığı, gümrükleme, liman işletmeleri başta olmak üzere tüm lojistik alanının içerdiği konuları ele alacaktır.Konuşmacılar sektörün öncü firmalarından CEO, genel müdür, yönetim kurulu başkanlarından ve alanının en iyi akademisyenlerinden oluşturulacaktır.Geçtiğimiz yıllarda STILL, Turkish Cargo, Mars Logistics, Ekol Lojistik, DHL gibi firmaların sponsorluğunda gerçekleştirilen Lojistik Eğitim Kampı, 2014 yılında 10. Yıla yakışır bir şekilde 430’dan fazla katılımcı ağırlayarak bir kez daha alanının en başarılı etkinliği olduğunu kanıtlamıştır.

23-25 KASIM 2015 tarihinde gerçekleşecek 11. Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı, 550’den fazla katılımcı kitle hedefiyle bu yıl yeniden gerçekleştirilecektir.

 

 

Check Also

KARGOLAR DA HİBRİT DÖNEMİ BAŞLIYOR

Kargoculukta “hibrit” hedefler Pandemi dönemin de online alışveriş sektörü popülariterliği de arttırmış oldu. Sektörün hızlı …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]