Temsa dev bir teslimata daha imza attı

Lojistik sektörünün yanı sıra personel taşımacılığı alanında da Gaziantep ve bölgede söz sahibi firmalardan birisi olan Giray Turizm, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde personel taşımaya yönelik aldığı 100 Prestij otobüsten oluşan filo ile 5 milyon TL yatırım yaptı.

 

Giray Turizm tarafından Gaziantep’te personel taşımacılığına kazandırılan 2015 model çevreye duyarlı Temsa Prestij, otobüslerin tanıtım töreni, iş dünyası ve siyasilerin geniş katılımı ile 7 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirildi.

 

Araç teslim törenine, AK Parti Gaziantep milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, AK Parti Gaziantep milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Gaziantep Servisçiler Odası Başkanı İsmet Özcan, iş adamları, meclis üyeleri, Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç, Genel Müdür İsmail Taşkın, Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, Yurtiçi Satış Müdürü Baybars Dağ ve Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır katıldı.

 

Dalgıç: Yatırımlar sürecek

 

Törende konuşan Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç, 6 bin araçlık filosu bulunan Giray Turizm’in bu yatırımla personel taşımacılığı alanında Gaziantep’te bir ilki gerçekleştirdiklerini belirtti. Dalgıç, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde personel taşımaya yönelik olarak yaptıkları 100 Prestij, yatırımın süreceğini ve Gaziantep ekonomisine istihdam sağlamaktan gurur duyduklarını dile getirdi. Dalgıç, Giray Turizm olarak artık sadece Gaziantep değil bölgeye de hitap ettiklerini söyledi.

 

 

Gülsan Holding çalışanları Prestij konforu yaşayacak

 

Giray Turizmin yatırımına destek veren Gaziantep’in önde gelen şirketlerinden birisi olan Gülsan Holding, Giray Turizmle anlaşarak yeni çevre dostu araçlarını kiralayarak fabrikalarında çalışan işçileri modern araçlarla taşımaya karar verdi. Yeni araçların teslim töreninde Gülsan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Topçuoğlu’na Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç teşekkürlerini iletti.

 

Giray Turizm ile işbirliğimiz sürecek

 

Giray Turizm ile yaptıkları işbirliklerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, “Giray Turizm, Gaziantep kentinin ve bölgenin en önemli firmaları arasında yer alıyor. Giray Turizm’in personel taşımacılığı alanında yaptığı anlaşmalar çerçevesinde yeni araç yatırımında tercihini Prestij araçlarımızdan yana kullanması bizleri de çok mutlu etti. Prestij Süper Deluxe aracımız müşterilerimize hem işletme sürecinde çok önemli avantajlar sağlıyor, hem de sahip olduğu konfor düzeyi ile taşınan yolcuların memnuniyetini artırıyor. Ayrıca Temsa olarak satış sonrası hizmet sürecinde oluşturduğumuz kalite standartı da müşterilerimizin yatırım tercihini belirleyen en önemli etkenlerden biri. Giray Turizm’in büyüyen hedeflerine katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki süreçte işbirliğimizin artarak devam edeceğine de inanıyoruz. 100 Prestij aracın hem Giray Turizm’e hem de bu araçlarla personeli taşınacak olan Gülsan Holding’e hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Check Also

Şubatta ikinci el araç satışları yüzde 35 arttı

Indicata’nın ikinci el çevrim içi pazar raporuna göre, şubatta çevrim içi mecralarda 363 bin 1 …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]