Öz Diyarbakır filosunu Mercedes-Benz ile güçlendirdi

Mercedes-Benz Türk, 24 adet Mercedes-Benz otobüsü Öz Diyarbakır Seyahat’e teslim etti. Filosunun tamamı Mercedes-Benz otobüslerden oluşan Öz Diyarbakır Seyahat, 19 adet Tourismo 16 RHD ve 5 adet Travego 15 SHD yatırımı gerçekleştirdi.

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Öz Diyarbakır Seyahat, Mercedes-Benz bayisi Gelecek Otomotiv Erzurum Şubesi’nden 19 adet Tourismo 16 RHD ve 5 adet Travego 15 SHD otobüsü satın alarak tercihlerini yine Mercedes-Benz’den yana yaptı. Filosunun % 100’ü  Mercedes-Benz marka otobüslerden oluşan Öz Diyarbakır, teslim alınan otobüsler ile toplam araç parkını 62 adete çıkardı.            

Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde düzenlenen teslimat törenine Öz Diyarbakır Seyahat şirketi sahibi Mahmut Arıkboğa, Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ, Otobüs Satış Müdürü Şener Başçoban, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu ve Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan katıldılar.

 

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu tören sırasında yaptığı konuşmada, “Yolcu taşımacılığı alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren değerli müşterimiz Öz Diyarbakır Seyahat’e bayimiz Gelecek Otomotiv aracılığıyla satılan 24 adetlik bu teslimatı tesislerimizde gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Öz Diyarbakır Seyahat’in filosununun tamamının Mercedes-Benz araçlardan oluşması bizim için gurur verici. Öz Diyarbakır Seyahat’i otobüs yatırımları sebebiyle tebrik ediyor, bu yatırımlarında markamızı tercih etmeleri nedeniyle teşekkür ediyoruz. Bu satışta emeği geçen Gelecek Otomotiv Erzurum Şubesi yönetici ve çalışanlarına, Mercedes-Benz Türk Finansman ve BusStore yetkililerine gösterdikleri çaba ve destekleri için teşekkür ederim.” dedi.

Öz Diyarbakır Seyahat sahibi Mahmut Arıkboğa ise tören sırasında yaptığı konuşmada “Öz Diyarbakır Seyahat, 1981 yılından beri yolcu taşımacılığı yapan köklü bir şirket. Hizmet konusunda her zaman iddialıyız. Şirketimiz gerek kalitesinden, gerekse kurumsal yapısından hiçbir ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinerek uzun yıllardır hizmet veriyor. Diyarbakır merkezli bir firma olarak yurt içi ve dışı olmak üzere birçok noktaya seferimiz mevcut. Bu yolculuklarda müşterilerimizi rahat ettirmek bizim başlıca amacımız. Bu sebeple Mercedes-Benz çok önemli ve çok değerlidir. Mercedes-Benz Türk otobüslerinin kalitesi ve güvenilirliğinin yanı sıra 2.El değerlerinin yüksek olması, geniş servis ağı ve parça ulaşılabilirliği de önemli etkenler içerisinde bulunuyor. Araç alımlarımızı her zamanki gibi yine bölge bayimiz Gelecek Otomotiv Erzurum Şubesi’nden yaptık. Bu işbirliğinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Gelecek Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hekim Toloğ “Öz Diyarbakır Seyahat’i büyüme hedeflerinden ve bu sektördeki başarılarından dolayı tebrik etmek istiyorum. Bugün şirket merkezi olan Diyarbakır’dan yönetilen ve ülkemizde birçok ile, hatta yurt dışına da yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır’ın bölgemize olan desteği büyüktür. Bu alımın kendilerine hayırlı olmasını ve ilave işler getirmesini diliyorum. Gelecek Otomotiv olarak Öz Diyarbakır Seyahat ile her zaman işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Şehirlerarası otobüs üretimine 47 yıldır devam eden ve bu yıl içerisinde Hoşdere Otobüs Fabrikası’nın 20.yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk, otobüs üretiminde teknoloji ve kalitede öncü olmak için yatırımlarını sürdürüyor. Mercedes-Benz Türk, tüm ürün gamında hem kullanıcısına en üst seviyede güvenlik, konfor, ergonomi, güç ve performans sunmak hem de ekonomi ve yüksek kazanç için gerekli tüm şartları yerine getirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Check Also

IVECO’dan Sitnak’a 10 adet S-WAY çekici teslimatı

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından İstanbul Fiat satışını gerçekleştirdiği 50 adet S-WAY AS440S48 T/P çekiciden 10 …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]