Mercedes-Benz Vito Tourer Snoopy ve Charlie Brown ile biraraya geldi

Mercedes-Benz filmin vizyona girmesinden önce misafirlerini Zorlu AVM’de düzenlenen ilk gösteriminde ağırladı. Gösterime TEGV ve Koruncuk Vakfı aracılığı ile davet edilen çocuklar eğlenceli bir gün geçirme fırsatı yakaladılar.

Mercedes-Benz, bir efsane haline gelen ve Türkiye’de gösterime sunulacak olan “Snoopy ve Charlie Brown Peanuts” film serisinin beşincisini, Vito Tourer aracı ile destekledi ve filmin vizyona girmesinden önce Zorlu AVM’deki ilk gösterimde çocukları ve ailelerini ağırladı. TEGV ve Koruncuk Vakfı kanalıyla davet edilen küçük seyircilerin yanısıra Vito Tourer müşterileri de Facebook’ta düzenlenen yarışma sonucunda kazandıkları biletlerle aileleriyle birlikte bu ilk gösterime katılma fırsatı elde ettiler. Davetli çocuklar araç maketiyle fotoğraf da çektirerek aracın ne denli eğlenceli ve kendileri için uygun olduğunu gösterdiler. Organizasyonda çocuklar ve aileleri eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra, özellikle geniş aileler için tasarlanmış olan 9 kişilik aracı yakından tanıma fırsatı buldular. Özellikle geniş ailelerin eşyaları ve tüm oyuncakları ile birlikte sorunsuzca sığdıkları Vito Tourer, opsiyonel olarak sunduğu donanımlar ve yüksek güvenlik standartları ile güvenli ve eğlenceli bir seyahatin kapılarını açıyor.

Charles M. Schulz tarafından yaratılan ve hikâyesi 1950lere dayanan, Charlie Brown ve Peanuts çetesinin başından geçen serüvenleri konu alan çizgi dizi ve roman serisi uzun bir aradan sonra beyazperdeye geri döndü ve sevenleri ile buluştu. Charlie Brown ve en iyi arkadaşı Snoopy ile birlikte, baş düşmanı Kırmızı Baron’dan intikam almak için çıktıkları maceralı yolculuğu konu alacak olan filminin senaryosuna Bryan Schulz, Craig Schulz ve Cornelius Uliano imza atarken, yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Steve Martino yer aldı.

“Snoopy ve Charlie Brown Peanuts” filmi 13 Kasım’da vizyona girecek.

Check Also

TÜRKİYE SATIŞI İMZALANDI

İleriye dönük adımlar atıldı Türkiye’nin ABD’den almayı planladığı F-16 savaş uçaklarıyla ilgili önemli bir gelişme …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]