MAN’dan yine ve yeni bir ilk daha

MAN, Satış Sonrası Hizmetler’de yine ve yeni bir ilke daha imza atıyor. MAN, “Eski enjektörünü getir, yenisini yarı fiyatına götür” uygulaması kapsamında müşterilerine, orijinal enjektörleri, 90€’luk bir ek indirim ile yaklaşık yarı fiyatına sunuyor.

Alman üretim ve mühendislik devi MAN, güçlü, dayanıklı, kaliteli, ileri teknolojiye sahip araçlarının, düşük yakıt tüketimi ve işletme maliyetleri ile olduğu kadar, sunduğu yaygın, başarılı Satış Sonrası Hizmetler ve kampanyaları ile de Türkiye ağır ticari araçlar pazarının en rekabetçi markası konumunda.

Ağır ticari araçlarda birçok yeniliği hayata geçiren MAN, Türkiye’de yeni bir ilke daha imza atıyor. MAN, ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğü müşterilerine uygulama ve kampanyalarla katkı sağlamaya devam ediyor. Yeni ve yine bir ilkin de gerçekleştirildiği kampanyada MAN, iş ortaklarına onarım maliyetlerinde avantaj sağlıyor.

MAN Yetkili Servisleri’nde orijinal Common Rail enjektörler için geçerli olan “Eski enjektörünü getir, yenisini yarı fiyatına götür” kampanyası, uygulamaya başlandığı 13 Eylül 2015 tarihinden beri büyük ilgi gördü. Kampanya kapsamında MAN müşterileri, araçlarından çıkan eski enjektörleri MAN Yetkili Servisleri’ne getirdiklerinde, orijinal enjektörde 90€ bedelinde indirim alıyorlar. Böylece MAN müşterileri, eski enjektörün teslimi ile yeni orijinal enjektöre yaklaşık yarı fiyatına sahip olabiliyorlar.

Neden MAN Yetkili Servisi?

Her türlü bakım ve onarım; MAN Yetkili Servisleri çatısı altında, MAN Orijinal Parçalar kullanılarak, konusunda uzman ve eğitimli teknisyenler tarafından MAN araçlarına en uygun son teknoloji ekipmanlarla gerçekleştirilir. MAN Yetkili Servisleri’nde gerçekleştirilen bakım ve onarımlar sonrasında araçların, gerçek ve tam performansı ile hizmet vermeye devam etmesi garanti altındadır.

Bakım ve onarımların MAN Yetkili Servisleri’nde yapılması araç sahiplerini; uygun ve orijinal olmayan parçaların kullanımı ve işçilik hataları gibi birçok konuda karşılaşabilecekleri kötü sürprizlerden korur.

MAN Yetkili Servisleri’nde gerçekleştirilen bakım ve onarımlar, işletme maliyetlerinin düşük ve kontrol edilebilir olmasını sağlar.

Bakım ve onarımların MAN Yetkili Servisleri’nde yapılması, araçların ikinci el değerlerini koruyan ve arttıran bir faktördür.

Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren garanti süresi boyunca ki tüm onarımları Yetkili Servislerde yapılır.

Yetkili servislerde, konusunda uzman servis danışmanları ve müşteri bilgi sistemi vardır. Yapılan onarım işlemlerinin standartlara uygunluğu danışmanlar ve merkez teknik ekipleri tarafından sistem üzerinden de takip edilir ve müşteri tüm süreçler hakkında bilgilendirilir.

Yetkili servislerde yapılan tüm onarım işlemleri garanti kapsamı içindedir.

Check Also

AB’nin resesyonu “kapı”ya dayandı

Aysel YÜCEL Türkiye’nin AB’ye en önemli çıkış kapısı olan Kapıkule’de, yakın bir döneme kadar 40 km'ye kadar çıkan TIR kuyruğu eridi. Sadece ...

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]