Idealogistics Verhoeven’in tercihi yine TALSON oldu

38 yıldır Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan bünyesinde yer alan Avrupa’nın kutu treylerdeki öncü ismi Talson, Hollandalı İdealogistics Verhoeven’e 15 adet Talfix® donanımlı Talson TGM TAL treyler teslimatı gerçekleştirdi. İlk Talson aracını 2011 yılında alan Idealogistics Verhoeven’in filosunda şuanda 71 adet Talson treyler bulunmaktadır.

Teslimat törenine katılan Idealogistics Verhoeven CEO’su Louis Bardoel, Talson semi-treylerlerin, uluslararası standart geliştirme ve uygulama çalışmalarıyla birlikte, TAPA (Transported Asset Protection Association – Taşınan Değerli Ürünlerin Korunması Birliği) standartları gereği; endüstriyel uygulamalara yatkınlığı, teknolojik yapısı ile olası suç eğilimleri ve tedarik zinciri güvenlik tehditleri proaktif tespitler sağlaması, kalite ve yeteneği bir arada sunmasından dolayı Talson’u tercih ettiğini belirtti.

Louis Bardoel, ayrıca, TALFIX® teknolojisi ile üst yapının sağlamlığı sayesinde Talson’un çift katlı yük taşıma ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunduğunu belirtirken, çok amaçlı kullanılabilen TALFIX® teknolojisinin farklı boyutlarda paletlerin çift katlı taşınması için farklı kombinasyonlar oluşturma avantajı sağladığının da altını çizdi.

Hollanda, Uden merkezli Idealogistics Verhoeven’in Ukrayna ve Polonya’da ofisi, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya ve Çek Cumhuriyeti’nde ise temsilcilikleri bulunmaktadır. Firma, ulusal ve uluslararası alanda ulaşım ve dağıtım, depolama ve lojistik hizmetleri sağlamaktadır.

Check Also

Şubatta ikinci el araç satışları yüzde 35 arttı

Indicata’nın ikinci el çevrim içi pazar raporuna göre, şubatta çevrim içi mecralarda 363 bin 1 …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]