Faruk Ağdemir Lojistik’in Tercihi Tırsan Konteyner Taşıyıcı Oldu

Faruk Ağdemir Lojistik 4 adet Tırsan SHG.S 40 konteyner taşıyıcı semi treyleri, Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törenle teslim aldı.

Tırsan bayisi Bursa Ağır Vasıta tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni, Faruk Ağdemir Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Ağdemir, Satış Müdürü Şener Mutlu, Bursa Ağır Vasıta Bölge Müdürü Serkan Yazıcı ve Satış Temsilcisi İbrahim Çiftçi ve Tırsan Treyler Teslimat Uzmanı Serhat Engin’in katılımı ile gerçekleşti.
Faruk Ağdemir Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Ağdemir gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada: “Tırsan markasını öncelikli tercih etme sebebimiz araçların kalitesi ve Tırsan’ın pazar lideri olarak çalışma şartlarımıza en uygun araçları üretmesidir. Ayrıca araçların şasisinin cıvata bağlantılı olması yedek parça tedariki ve servis süresini azaltarak bize zaman avantajı sağlamaktadır ” dedi. Ağdemir, “Öte yandan Tırsan konteyner taşıyıcılar, 20 ft ile 45 ft arasında ebatlarda konteyner taşıyabilme özelliğine sahip olmaları operasyonel işlerimizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Araçların şasisinin mukavemetinin güçlü olması ve şasinin KTL kaplı olması da bizim için memnuniyet verici, bu sayede araçlarımızın 2.el değeri de yükselmektedir ” açıklamasında bulundu.
Bursa-Gemlik merkezli Faruk Ağdemir Lojistik, ağırlıklı olarak yurtiçinde konteyner taşımacılığı alanında lojistik hizmet vermektedir.

Check Also

Şubatta ikinci el araç satışları yüzde 35 arttı

Indicata’nın ikinci el çevrim içi pazar raporuna göre, şubatta çevrim içi mecralarda 363 bin 1 …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]