ANADOLU JET BUGÜN BURSA_SAMSUN SEFERLERİNE BAŞLIYOR

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, Bursa çıkışlı uçuşlarını arttırdı. Uçtuğu kentler için değer üreten AnadoluJet, tüketici araştırmaları ve inovatif veri analizleri ile belirlediği Bursa rotalarına şimdi de Samsun’u ekledi. AnadoluJet’in Bursa – Samsun karşılıklı seferleri 21 Ekim yani bugün itibariyle haftada iki gün olarak icra edilecek.

Bursa için değer kazandırmaya odaklanan AnadoluJet, Ipsos Araştırma Şirketi ile 7 Nisan – 6 Mayıs 2015 tarihleri arasında Bursa Seyahat Alışkanlıkları Araştırması’nı yürüttü. Aynı zamanda AnadoluJet’in inovatif bir yaklaşımla kullandığı Bursa’ya ait demografik veriler ve istatistikler sonucu yapılan analizler Bursa – Samsun hattının hizmete açılmasına ışık tuttu. Farklı rotaları da analize tabi tutan AnadoluJet, Bursa için çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. Yeni hat açılışı ile birlikte AnadoluJet yolcuları, Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Samsun Çarşamba Havalimanı’na haftada iki gün Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere karşılıklı olarak seyahatlerini planlayabilecek. Ayrıca Bursa-Samsun uçuşları Kasım ayı sonuna kadar sadece 55.99 TL’ye gerçekleştirilecek. Bursa – Ankara – Bursa seferleri ise bugün itibariyle haftanın her günü düzenlenecek.

 AnadoluJet’in yeni hattının tanıtımı için düzenlenen toplantıya Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, AnadoluJet Başkanı İbrahim Doğan’ın yanı sıra yerel ve mülki idare yöneticileri ile sektör temsilcileri katıldı. 20 Ekim Salı günü Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu “Geçtiğimiz beş ay içerisinde Bursa’mızı geniş bir uçuş ağına kavuşturan AnadoluJet’e teşekkür etmek istiyorum. Bursa Yenişehir Havaalanı artık kapasitesi dolan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na bir alternatif olabilir. Bunun için katetmemiz gereken mesafeler var. Bu anlamda Bursa’nın çok ciddi bir potansiyeli mevcut” şeklinde konuştu.

Check Also

TÜRKİYE SATIŞI İMZALANDI

İleriye dönük adımlar atıldı Türkiye’nin ABD’den almayı planladığı F-16 savaş uçaklarıyla ilgili önemli bir gelişme …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]