Serin HCAP Tenteli Dorse Yola Çıktı

Standart Optima serisi alt yapısının geliştirilmesi ile elde edilen Serin HCAP Tenteli Treyler geniş iç hacmi ve açılabilir arka semer fonksiyonu ile yükleme rahatlığını sağlıyor.

 

Serin için üretilmiş yüksek mukavemetli S7000MC çelik malzemeden üretilmiş I profilden toz altı kaynak teknolojisi ile üretilen şasi 13650 mm uzunluk ve 2550 mm genişliğe sahip. Bu saşi üzerinde her iki yanda yer alan 65cm yüksekliğinde 5 adet kapaktan oluşan yan kapaklar, içten içe 2480 mm yükleme genişlik alanı vermektedir. Kapakların kolayca açılıp kapanabilmesi için baba içlerinden, pimli kilit sistemi kullanılmaktadır.

 

En önemli değişiklik ise yeni şasi tasarımı ile elde edilen 1100 mm teker ve 4060 mm gabari yüksekliğinde, iç net 2850 mm yüksekliğinin yakalanmasıyla elde edilen genişletilmiş hacim sağlanan bu modelde, yüksek hacimli yüklerin taşınmasında avantaj sağlıyor.

 

Serin Tenteli Grubunda yer alan ürünlerde kaynak yeterlilik sertifikası (3834), Yük emniyat sertifikası (code XL) , S400-P400 tipi araçlarda tren yolu taşımacılık sertifikası UIC 596-5 bulunmaktadır.

 

Yan kapak altında, taban yan etek profiline açılmış olan spanset bağlantı noktaları ile yüklerin kaymasına karşı emniyet tedbirleri artırılarak yük taşıma güvenliği en üst seviyeye çıkarıldı.

Boş ağırlığın 6700 kg başlayan Serin HCAP tercih edilen ekipman ve opsiyonel malzemelere göre ağırlık değişebiliyor.

 

Serin Ar-Ge tarafından yapılan yeni bir geliştirme ise; Gizli kilit sistemli konteyner kapaklı kapıların bağlantılı olduğu arka semerlerin vida sistem sayesince kolayca 40cm her iki yana açılabilmesini sağlayan sistem. Böylece geniş yüklerin arkadan girişinde yüklerin kolayca yerleşimi sağlanıyor. Serin Tenteli grubunda yer alan modellere de bu genişleme özelliği opsiyonel olarak uygulanabiliyor.

 

Serin Ar-Ge mühendislerince geliştirilen Serin HCAP modeli yükleme ve taşıma testlerini başarı ile tamamladı. Müşteri beklentilerini yakından takip eden Serin, piyasalardan gelen geri dönüşümlere göre ürünlerini geliştirerek öncü ve rekabetçi yapısını güçlendiriyor.

Check Also

Tırsan Dünyayı 10 Kere Dolaştı

 Tırsan, 5 Kasım Perşembe günü İstanbul’da Radisson Asia Hotel’de yurtiçi satış bayileri ile bir araya …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]