Seger’in yeni Xenon ampulleri sürücülerin yolunu aydınlatacak

Yağmur, sis ve kar yağışının araç kullanımını zorlaştıracağı kış mevsimi yaklaşıyor. Tüm zorlu kış koşullarına karşı önlemleri alan Seger, sürücülerin yol ve sürüş güvenliğini artıracak Xenon (HID), halojen ve minyatür ampullerden oluşan ürün grubunu piyasaya sundu. İki katına kadar daha fazla ışık sağlama özelliği ile aydınlatma menzilini uzatan Xenon ampuller özellikle karlı, sisli ve yağmurlu hava şartlarında sürücülere daha iyi görüş sağlayacak.

Her ihtiyaca ve zevke uygun ürettiği kornalarla Türkiye’de ve dünyada sayılı markalar arasında yer alan Seger, yeni aydınlatma ürün grubu ile sürücülerin görüş konforunu ve yol güvenliğini artırmayı hedefliyor.

Daha fazla ışık, daha uzun ömür

Seger’in aydınlatma ürün grubuna kattığı ürünlerinden biri olan Xenon (HID) ampuller, standart ampullere kıyasla sürücülere yolda iki katına kadar daha fazla ışık sağlıyor. Aynı zamanda üç katına kadar uzun ömre sahip olan Xenon ampuller kar, sis, yağmur gibi zorlu sürüş şartlarında daha uzun aydınlatma menzili ve daha iyi görüş sağlıyor. Küresel regülasyonlara uygun Xenon ampul grubunda teknik özelliklerine göre farklılaşan 8 farklı ürün bulunuyor.

 “Covid-19’a rağmen yatırım yaptık”

Daima sürücülerin ihtiyaçlarını, yoldaki güvenliklerini göz önünde bulundurarak atılım yaptıklarını belirten Seger Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun, “Biz 2019’un son çeyreğinde fizibilite ve pazar çalışmalarımızı tamamlamış ve yeni aydınlatma grubu ürünlerini piyasaya sunmaya karar vermiştik. 2020’nin ilk aylarından bu yana tüm dünyayı ekonomik olarak da olumsuz etkileyen bir pandemi salgını var. Buna rağmen aydınlatma grubumuzdaki halojen, minyatür ve Xenon (HID) ampulleri 2020’nin ikinci yarısında piyasaya sunmaya başladık. Standart ampullere kıyasla daha fazla ışık sunması ve daha uzun ömürlü olması ile öne çıkan Xenon (HID) ampullerin sürücüler tarafından daha çok tercih edileceğini öngörüyoruz” dedi.

Check Also

Tungsten Karbür Nerede Kullanılır?

Teknolojik gelişmeler tungsten karbür kullanımını her geçen gün farklı alanlara yaymaktadır. Bu nedenle genel olarak …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]