Maxion İnci Jant Grubu’na TAYSAD’dan İhracat Ödülü

Türk otomotiv tedarik sanayinin öncülerinden Maxion İnci Jant Grubu, geçtiğimiz yıl Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen ve bu yıl 4 Nisan’da sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşen Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’nin (TAYSAD) 42. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı. Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Albert Saydam’a görev devri de yapılan toplantı kapsamında ayrıca başarılı üye kuruluşlar da ödüllendirildi. İhracat Performansı, İhracat Artışı, Patent, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Çalışan Eğitimi ve Meslek Okullarını Güçlendirme Projesine Yapılan Bağışlar kategorilerinde verilen ödüllerde Maxion İnci Jant Grubu ‘İhracat Performansı’ kategorisinde bu yıl da geçen yılki gibi 2. sırada yer alarak önemli bir başarı elde etti.

Cirosunun %72’ini 5 kıtada 60’tan fazla ülkeye yaptığı ihracattan elde eden Maxion İnci Jant Grubu adına ödülü Maxion Wheels Türkiye ve Afrika Operasyonları Başkan Yardımcısı Hakan Ünlü aldı. Ünlü, “Maxion İnci A.Ş. olarak bir kez daha en çok ihracat yapan firmalar arasında ikincilik ödülü almaktan gurur duyuyoruz. Grubumuz, üretim kapasitesiyle, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti odağında ülke sınırlarının ötesine geçmeye, ülkemizin ekonomisine katkı sağlarken otomotiv tedarik sanayinin gelişmesi için çalışmaya devam edecek.’ dedi.

Grafit Nedir?

Grafit, katı madde kategorisi içerisinde yer alan siyah renkli bir maddedir. Ancak yine de yapısında bulunan karbon sayesinde taş kadar sert değildir. Kristalimsi bir yapısı vardır. Bu yüzden elmas gibi bir yüzeye sahiptir. Grafitin oluşumu ise karbonun allotroplarının halkalar oluşturması ile tamamlanır. Karbon atomları üst üste ve yatay olarak dizilirler. Bu levhalar bir süre sonra birbirine bağlanırlar. Böylelikle grafit oluşur. Grafit oldukça koyu renkli aynı zamanda da oldukça parlak bir maddedir.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0216 4426626

0552 3307100-0552 3308100

www.kimyadeposu.com

Kimyadeposu.com

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları  Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Check Also

Sodyum Lignosülfonat ne işe yarar?

SODYUM LİGNO SÜLFONAT CAS NUMARASI: 8061-51-6 EC: 927-072-4 Sodyum ligno sülfonat tamamen suda çözünür sarı …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]