Konaklama sektöründe teknoloji!

Aruba’nın ‘Kenar Mimaride Konaklama Hizmeti Vermek’ adlı yeni e-kitabı, verileri işlemek ve konaklama sektörünün toparlanmasını güvence altına almak için farklılaştırılmış müşteri deneyimlerini ortaya koyuyor. Üç temel alana odaklanan e-kitap, gelecekte başarı getirecek doğru ağı kurmak için bir yol haritası çiziyor.

Konaklama sektörü sonunda misafirlerine kapılarını yeniden açarken, dünyada gelişen “önce dijital” kavramının önemini hızla kavrıyor. Geçtiğimiz yıl hem teknoloji, hem de dijital hizmetlerin benimsenmesinde önemli adımlar atılırken, bazı konaklama işletmeleri çevrim içi modelleri memnuniyetle karşıladı fakat sektörün büyük bir bölümü geride kalmak zorunda bırakılarak, birçok dijital gelişim ya hiç denenemedi ya da ilerleme kaydedilemedi. Şimdiyse, sektörün tamamı uzun vadeli toparlanmayı hızlandırmak ve müşteri kaybederek rekabette geride kalma riskiyle karşılaşmamak için dijital dönüşümlerinde hız kazanmak zorundalar.

E-kitap

Aruba’nın ‘Kenar Mimaride Konaklama Hizmeti Vermek’ adlı yeni e-kitabı, tüm bu verileri işlemek ve konaklama sektörünün toparlanmasını güvence altına almak için farklılaştırılmış müşteri deneyimlerini ortaya koyuyor. Üç temel alana odaklanan e-kitap, gelecekte başarı getirecek doğru ağı kurmak için bir yol haritası çiziyor.

“Bazı işletmeler dijital gelişmeleri test edip deneyemedi”

Pandeminin, konaklama sektörüne bitmek bilmeyen zorluklar getirdiğini kaydeden firmanın EMEA bölgesinden sorumlu Başkan Yardımcısı Morten Illum, “Çok sayıda dijital inovasyon ve çözüm olmasına rağmen birçok işletme bu dijital gelişmeleri test edip deneyemedi ve bu yüzden dezavantajlı bir konuma düştüler. Şimdilerdeyse, ‘önce dijitali’ benimseyen dünyaya yetişmeye çalışıyorlar. Tüketici davranışları, beklentileri ve talepleri giderek değişiyor. Konaklama işletmeleri de kapılarını yeniden açtıkları misafirlerini cezbedecek bu yeni gereksinimlere hızla cevap verebileceklerini göstermeliler. Gelecekte üst seviyede hizmetler sunmak yolunda yapacakları değişiklikler için şu anda muazzam bir fırsata sahipler. Ancak bunun başarıyla üstesinden gelebilmeleri için sistemlerine giren ve çıkan bilgi akışını kontrol etmeleri gerekiyor. Bu yüzden sektörün, 2021 ve sonrasında kurumlarının dijital dönüşümünü tanımlayacak yeni nesil teknolojileri ve deneyimleri destekleyecek altyapıya ve çözümlere sahip olduğundan emin olmak için ağ yeteneklerini geliştirmeleri oldukça önemli”

 

 

 

 

Sodyum Ligno Sülfonat Nedir?

Sodyum Lignosulfonat suda çözünebilen anyonik yüzey aktif maddedir, iyi sörf aktivitesine ve dağılma kapasitesine sahip, yapı kimyasallarında yoğun olarak kullanılan bir hammaddedir.

Sodyum Lignosülfonat aşağıdaki durum ve uygulamalarda kullanılır.
 Sodyum Lignosülfonatın en büyük kullanım alanı, beton kimyasallarında betonun su ihtiyacını düşürerek akışkanlığını arttırmaya yönelik kimyasal katkı üretimlerindedir. Böylece dayanımı yüksek daha güçlü beton üretilmesine olanak sağlanır.
• Sodyum Lignosülfonat, Çimento üretimi sırasında, çimento değirmeninde öğütme kolaylaştırıcı ve hammadde hazırlamada ham bulamaç çamurunun viskozitesini azaltarak öğütme yardımcısı olarak işlev görür.• Sodyum Lignosülfonat, betonun su ihtiyacının azalması ile daha akışkan beton üretmeye olanak sağlar ve hidrasyon hızını düşürür. Gözenekliliği azaltarak, beton yoğunluğunu arttırır, böylece betonun mukavemetini ve geçirimsizliğini büyük ölçüde iyileştirir.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-05523307100

Grafit tozu,Çinko Tozu,Kurşun Tozu,Mürdesenk,Sülyen,Kurşun Oksit,Bakır Sülfat,Çinko Sülfat,Çinko Oksit,Kaolin,altın mühür,sepiyolit,zeolit,potasyum silikat,sıvı kükürt,kalsiyum polisülfür,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu,sunmag yem katkısı,sunsep yem katkısı,aripad hayvan altlığı,sunshield sıvı kaolin,kalsiyum oksit,potasyum hidroksit,kalsiyum ligno sülfonat

Logisticusdergisi.com

Check Also

Selçuk Bayraktar’dan ‘Akıncı’nın sırrı’!

Selçuk Bayraktar Akıncı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın özel bir mesajını “Akıncı’nın sırrı” notuyla paylaştı. TSK envanterine giren …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]