Kässbohrer, Solutrans Fuarında Araçlarını Sergileyecek

2002 yılından beri Tırsan bünyesinde faaliyet gösteren Alman treyler üreticisi Kässbohrer,17 – 21 Kasım 2015 tarihleri arasında Fransa’nın Lyon kentinde gerçekleştirilecek olan Solutrans fuarında yerini alıyor.

 

Solutrans fuarında Kässbohrer, iç alanda bulunan 4. Hol 4N178 nolu standında perdeli semi-treyleri K.SCH X’i, platform semi- treyler aracı K.SPS 3’ü ve dış alan Hol 5 EXT2 003 nolu stant da low-bed semi-treyler aracı olan K.SLA 3’ü sergileyecek.

 

İki yılda bir düzenlenmekte olan Solutrans fuarının bu sene 13.sü gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık sektörü ve Kentsel Ulaşım profesyonellerinin bir araya geldiği fuar, 75m2 alan üzerinde 850 katılımcı firmaya ve 37.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

 

Kässbohrer,  fuar’da şu  araçları sergileyecek:

 

K.SCH X:

 

Kässbohrer’in Maxima Perdeli semi-treyler K.SCH X, güvenli yükleme özellikleri ile müşterilerine tüm operasyonel faaliyetlerinde en son teknolojiyi uygulayabilme avantajı sunmaktadır. Perdeli Maxima’nın şasi ve panellerinin çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplama oluşu aracı 10 yıl paslanmazlık garantisi altına almaktadır.

 

Ayrıca, 8 ton forklift aks yüküne dayanıklı olan Sert Tahta “Hardwood” taban özelliği bulunmaktadır. Bu sistem, özellikle yüksek ağırlıklı forklift yüklerine karşı geliştirilmiş olup, şasi ve tahtanın daha uzun ömürlü ve sağlam olmasını sağlamaktadır.

 

Öte yandan treylerin sahip olduğu yük güvenliği Tırsan mühendisleri tarafından geliştirilen K-fix sistemi ile sağlanmaktadır. K-fix, 236 farklı noktadan yük bağlama olanağı sunmaktadır. Televre üzerindeki tüm araç boyunca yer alan her biri 2,5 ton yük direncine dayanıklı bağlama noktaları ile kapakları çıkarmadan ve aracın iç genişliğinden ödün vermeden yükler. Tüm bu özellikler sayesinde; EN 12642 Code XL – VDI 2700 standardında yük güvenliği sağlamaktadır.

 

 

 

K.SLA 3:

 

Uzayabilir low-bed ürün gurubundan K.SLA 3, 6 metreye kadar uzayabilir platformu, 50’şer santimetrelik farklı kilitleme pozisyonu sayesinde farklı boyutlarda yüklerin taşınmasında  esneklik sağlamaktadır.

 

Sabit ve serseri dingil dizilişi ile zorlu yollarda maksimum manevra kabiliyeti sunan K.SLA 3, 12.070 kilogram boş ağırlığa ve toplam 52.800 kilogram teknik taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca, 32 adet yük bağlama halkası ile maksimum yük güvenliği avantajı sunarak ağır taşımacılık ihtiyaçlarınızda rekabet gücünüzü arttırmaktadır.

 

K.SPS 3

 

Kässbohrer Platform Semi-treyler, K.SPS 3, 5.500 kg boş ağırlığı ile yüksek taşıma kapasitesine sahip olup, KTL kaplamalı şasisi ile uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Yan televre üzerinde yer alan 20 adet baba yuvası ve 4 ton kapasiteli 14 adet yük bağlama halkası ile K.SPS 3, geliştirilmiş yük güvenliği sayesinde operasyonel esneklik sağlamaktadır.

 

Ayrıca, azami yükün ağırlığına bağlı olarak, 30 mm kalınlıkta sert tahta tabanı ve 6 x 2 adet konteyner kilidi opsiyonları ile konfigüre edilebilmektedir. (1 x 20 ft ortada, 2 x 20 ft veya 1 x 40 ft konteyner taşımacılığı için.)

Check Also

Tırsan Dünyayı 10 Kere Dolaştı

 Tırsan, 5 Kasım Perşembe günü İstanbul’da Radisson Asia Hotel’de yurtiçi satış bayileri ile bir araya …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]