ISOMER, BOSCH KALİTESİNİ TÜM TÜRKİYE’YE TAŞIYACAK

İklimlendirme ve yenilenebilir enerji projelerinde çözümler sunan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Bosch ürünlerini, bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla tüm Türkiye’ye ulaştıracak.

Postmodern toptancılık sisteminin iklimlendirme sektöründeki öncüsü olan ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Bosch ürünlerini bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla tüm Türkiye’ye ulaştıracak.

Dünyanın en büyük iklimlendirme markalarının kalitesi ispatlanmış ürünlerini ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi’nin bin 400’e yakın bayisi aracılığıyla Türkiye’nin kullanımına sunduklarını söyleyen ISOMER Isıtma Soğutma Merkezi Genel Koordinatörü İlgin Eray, “Bayilerimiz aracılığıyla dünyanın en büyük iklimlendirme markalarının ürünlerini tüketicinin kullanımına sunuyoruz. Verimliliği ve kalitesi yüksek bu ürünleri sunarken tüm bayilerimize mühendislik desteği de sağlıyoruz. Mühendislik desteği alan bayilerimiz bu destek ile kombi, radyatör, yoğuşmalı kazan, VRF/klima, yerden ısıtma, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompası gibi teknik alt yapı gerektiren ürün gruplarında büyük ölçekli çalışmalara imza atabiliyor ve iş hacimlerini büyütebiliyor. Bin 400’e yakın olan bayi sayımızı, 2021’de 2 bin 500’e yükselteceğiz. Bu büyümede dünyanın en büyük iklimlendirme şirketlerinden Bosch ile çalışmamızın da katkısı olacak.” şeklinde konuştu.

Check Also

Sepiyolitin Hayvan Beslemede Kullanılması

Sepiyolit, filosilikatlar grubuna dahil bir kil mineralidir. Kimyasal olarak sulu magnezyum silikattır. Sepiyolitin en önemli …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]