2021’de nakliye ve kargo fiyatları ne olacak?

Evden eve nakliyat ücretleri 2021 yılı için ne kadar? 2021 Asansörlü nakliyat ücretleri yeni fiyat tarifesi nedir? Nakliyat ücreti nasıl hesaplanır ve en ucuz nakliyat ve taşımacılık ücreti ne kadar? Detaylar haberimizde…

2021 yılında evden eve taşımacılık ücreti fiyatları ne kadar? Ev ve ofis taşıma ücretleri neye göre belirleniyor ve nasıl ödeme yapılıyor? İşte merak edilenler.

Nakliyat fiyatları ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat, kıymetli eşya taşıma, depolama, paketleme ve bazı farklı işlemlere göre farklılıklar göstermektedir. Nakliyat ücretleri mesafeye görede farklılıklar göstermektedir.

Kısa mesafe nakliyat fiyatları 200 TL
Orta mesafe nakliyat ücretleri 400 TL
Uzun mesafe taşımacılık ücretleri 800 TL

Bu fiyatlar şehir içi taşımacılık ücretlendirmesinde yapılmaktadır. Ayrıca asansörlü taşıma ve diğer hizmetler eklendiğinde ekstra fiyat farklılıkları yansımaktadır.  2021 nakliyat elemanı taşıma ücretleri ise farklılıklar gösterebilmektedir.

1 desi 16,25 TL 1 desi 19,53 TL
1 desi 19,71 TL 1 desi 29,64 TL

Üstteki fiyat tarifesi farklı kargolar için 1 desi kargo fiyatı olup, değişiklikler gösterebilmektedir.

Check Also

OTOKOÇ OTOMOTİVDEN BİR İLK

Türkiye’nin, Mobilite şirketi Otokoç ! Otokoç Otomotiv, Koç Holding’in, 2050 karbon nötr olma hedefi yürütmektedir. …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]