Yurtbay Seramik’ten #SeninEserin 10 Kasım videosu

Yurtbay Seramik, sosyal medya hesaplarından #SeninEserin hashtag’iyle başlattığı kampanyada Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgi ve minnetini bir kez daha dile getirdi.

 

10 Kasım için hazırlanan “Senin Eserin” filmi; vatanın düşman işgalinden kurtarılıp, al bayrağın göklerde özgürce dalgalanmasını sağlayan Mustafa Kemal Atatürk’ün ulusun yolunu aydınlatmaya devam eden önderliğine vurgu yapıyor.

“Umuda giden yol da senin yolculuk da” sözüyle başlayan film; inanç, cesaret, kahramanlık, bayrak ve cumhuriyet gibi Türk milletini tanımlayan ve yansıtan önemli değerleri Mustafa Kemal Atatürk ile ilişkilendirerek ön plana taşıyor ve sahip olduğu tüm bu değerleri, kendisinin Türk ulusuna birer armağanı olduğuna vurgu yapıyor.

Aynı zamanda açtığı yolda, ilkeleri ve fikirleriyle birlikte yürümeye devam edecek bir ulusun Mustafa Kemal Atatürk’e olan bağlılığını gösteren “Senin Eserin” Yurtbay Seramik’in tüm sosyal medya hesaplarında paylaşılmasıyla birlikte takipçiler tarafından büyük ilgi ve beğeni toplamış oldu.

Check Also

Sepiyolitin Hayvan Beslemede Kullanılması

Sepiyolit, filosilikatlar grubuna dahil bir kil mineralidir. Kimyasal olarak sulu magnezyum silikattır. Sepiyolitin en önemli …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]