Yük taşımaya yönelik “hızlı” elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet pazarına bu sefer Tern imzalı Class 3 HSD S11 dahil edildi. Bir güncelleme olarak gelen bisiklet, dikkat çekmeyi biliyor.

Tern Class 3 HSD S11, yukarıda da belirttiği gibi tamamen yeni tasarlanmış bir elektrikli bisiklet değil. Yapılan güncelleme ile Bosch Performance Line Sport elektrik motoruna geçiş yapan bisiklet, böylelikle ABD özelinde 32 km/s hızdan 45 km/s hıza çıkış yaşıyor. Bu açıdan birçok kullanıcıyı memnun edecek gibi görünen bisiklet, direkt olarak yük taşıma amaçlı tasarlanmış bir seçenek. Elbette bu önde süspansiyon sistemi taşıyan model gündelik olarak da kullanılabilir ancak esas amaç ufak teslimatlar yapmak veya ihtiyaç halinde bir çocuk taşımak olarak görünüyor.

Bazı benzerlerinin aksine ufak lastikleri olan bisiklet, pilinin ortada taşıyor ve Magura imzalı güçlü hidrolik disk frenler kullanıyor. Birçok özelleştirme seçeneği sunulan elektrikli bisiklet, 170 kg‘a kadar yük taşıyabiliyor.

Hırsızlığa karşı yerleşik olarak Abus imzalı kilitle gelen Tern Class 3 HSD S11, aktarımda Shimano Deore XT Shadow+ kullanıyor.

Modelin ABD merkezli açıklana fiyatı 4.199 dolar seviyesinde. Ancak üst düzey özelliklere sahip olan bisiklet, 2021’in başında raflardaki yerini alıyor. Gidonu katlanabilen ve dikey konumda kendi başına durabilen bisikletin menzil değeri ise şimdilik verilmiyor.

Check Also

Kayseri Büyükşehir’den kırsala 33 milyonluk yatırım

Büyükşehir Belediyesi tarafından 2023 yılı için 79 kırsal mahallede gerçekleştirilen bakım onarım ve tesis inşa faaliyetlerinde toplam 33 milyon TL’yi aşkın harcama gerçekleştirildi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]