Togg ön sipariş nasıl verilir? “Trumore” indirene ön sipariş hakkı…

Yerli ve milli otomobil Togg, kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla “Trumore” uygulamasını hayata geçirdi.

App Store, Google Play Store ve Huawei App Gallery’de ücretsiz olarak yayınlanan Trumore uygulaması ile Togg teknolojileri hakkında bilgiye ulaşılabiliyor.

Uygulama için açılan Twitter hesabından yapılan paylaşımlarda, uygulamada neler yapılabileceğine dair ipuçları verildi. Buna göre uygulama, ‘”Kazan, Gez, Eğlen, Geliştir” konseptini hayata geçirildi.

Tüm bu deneyimlerin yanı sıra Trumore platformu üzerinden Togg akıllı cihazı için ön sipariş vermek de mümkün olacak.

Ön sipariş vermek isteyen alıcılar, detayları sorguluyor. Peki Togg ön sipariş nasıl verilir? İşte Togg Trumore ve ayrıntılar…

Togg ön sipariş 2023

Togg sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Trumore uygulaması ile ön sipariş verme hakkı sunuluyor.

Kullanıcılar, Trumore platformu üzerinden katılacakları bir yarışma ya da dilerlerse kura yöntemiyle Togg akıllı cihazına ön sipariş verme hakkı elde edebilecek.

Aynı zamanda Togg’un, Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak üreteceği ve açık artırma ile satışa sunacağı NFT koleksiyonu kapsamında da 2023 adet akıllı cihaz için ön siparişe katılma hakkı ve sıralama önceliği olacak.

Check Also

Doğal gaz ithalatı ocak ayında yüzde 7,8 arttı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun ocak ayına ilişkin “Doğal Gaz Piyasası Sektör Raporu”na göre, ithalatın 4 …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]