Sanmar teslim ettiği 30 römorkörle rekor kırdı!

SANMAR Tersanesi pandeminin tüm dünyada yarattığı olumsuz etkiye rağmen 2020 yılında ürettiği 30 römorkörün teslimatını gerçekleştirerek rekor kırdı.

Sanmar’ın Tuzla ve Altınova’daki tersanelerinde imal ettiği Robert Allan tasarımı römorkörlerden 13’ü denizaşırı müşterilere giderken, 10’u Türk römorkör işletmecilerine teslim edildi. 7 tanesi ise SANMAR’ın kendi filosuna katıldı. Römorkörlerin alıcıları arasında İngiltere, Kanada, Almanya, Letonya, Umman, Şeyseller, Birleşik Arap Emirlikleri ve Panamanın gibi ülkelerden alıcılar var.

Sanmar Başkan Yardımcısı Ali Gürün Sanmar’da emeği geçen herkese teşekkür ederek; “Pandemi hayatımızı etkiledi ve hepimizin yaşama şeklini çarpıcı biçimde değiştirdi. Sanmar’da, birinci önceliğimiz ekibimizin güvenliği olacak şekilde çalışmalarımızın devam etmesi için büyük çaba sarf ettik. Olağanüstü başarılara ulaşmamız için çok çalışan herkese teşekkür ederim.” ifedelerini kullandı.

Mevcut müşterilerin Sanmar’ı tekrar tercih etmesinden mutluluk duyduğunu dile getiren Gürün; ”Müşterilerimizin römorkörlerimizden ve satış sonrası sağladığımız hizmetlerimizden memnun kalması bizi mutlu ediyor. Elbette, yeni müşterilerle uzun vadeli iş ilişkileri başlatmak da mutluluk verici.” dedi.

Ali Gürün 2021 beklentilerinden bahsederek; ”2021’in Covid-19 krizinin hafifleyeceği ve normale yakın bir noktaya dönebileceğimiz bir yıl olduğunu umuyor, başarılarla dolduracağımız bu yılı iple çekiyoruz. Römorkörlerin tasarımında, performansında ve verimliliğinde sağlanan teknolojik gelişmeler sektörümüz için heyecan verici. Sanmar olarak bu ilerlemelerin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Check Also

Lojider Başkanı Dr.Turan : Gümrük kapılarından geçiş ‘tek pencere’ ile çok hızlanır

Türkiye’de lojistik sektörünün yeni ve güçlü sesi olma hedefiyle kurulan Lojistik Hizmet Sağlayıcılar Derneği’nin (LojiDer) …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]