Sahil Güvenlik Kupası ve Kış Kupası Yat Yarışları iptal oldu!

İstanbul Yelken Kulübü pandemi koşulları sebebiyle özel izinle yapılan antrenmanlarını askıya aldığını bildirdi. Ayrıca onaylı programda yer alan “Sahil Güvenlik Kupası Yat Yarışı” ile IOM sınıfındaki “Kış Kupası” yarışlarının da bu koşullar altında yapılamayacağını duyurdu.

İstanbul Yelken Kulübü tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

”Pandemi koşulları ve ilan edilen kısıtlamalar çerçevesinde, sporcularımızla hafta sonlarında özel izinle yaptığımız antrenman çalışmalarımızı bu gün itibarile, ikinci bir duyuruya kadar kapatıyoruz.

Ayrıca yıllık onaylı programımızda yer alan “Sahil Güvenlik Kupası Yat Yarışı” ile IOM sınıfındaki “Kış Kupası” yarışlarını da bu koşullar altında üzülerek yapamıyacağımızı da duyurmak isteriz.

İstanbul Yelken Kulübü trofesi de en son olarak icra edilen “Orge Kupası Yat Yarışı” da dahil edilerek hesaplanacak ve ilan edilerek sahiplerine törensiz verilecektir. Keza ödül töreni kısıtlamalar nedeniyle yapılamayan yarışların ödülleri de sahiplerine ulaştırılacaktır.

Not: Geçen yıl trofeleri kazanmış tekne sorumlu kişilerinin, trofeleri 2020 yılı plaketleri çakılmak üzere, istanbul yelken kulübü resepsiyon görevlisine teslim etmelerini rica ederiz.

Yelken kamuoyuna saygı ile duyururuz…

Check Also

Kocaeli’de hayal denilen teleferik gerçek olacak

Büyükşehir’in Kocaeli’de 50 yıllık hayali gerçeğe dönüştürecek teleferik projesinde zorlu kış şartları altında ana hat taşıyıcı çelik halatlar çekiliyor

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]