Romanya bölgesi için profesyonel düzeyde lojistik çalışmaları

Uluslararası hizmet kalite standartları ve uygun fiyatlı hizmet skalasıyla dikkat çekmekte olan Saygınlar Nakliyat, oldukça geniş kapsamlı hizmet ağı ve dünyanın pek çok farklı bölgesini direkt olarak birbirine bağlayan çalışmalarıyla da öne çıkıyor.

Saygınlar Taşımacılık İstanbul şubesi, Özellikle teknolojinin son dönemlerde oldukça büyük oranda gelişmesi ile teknoloji çağına dönmüş olan bu dönemlerde lojistik hizmetleri de ekstra bir önem kazanmış durumdadır. Dünya üzerindeki iki farklı noktanın birbirine direkt olarak bağlanması için elzem olan nakliye çalışmaları, söz konusu lojistik çalışmaları alanında profesyonel düzeyde hizmet sunan markalar tarafından hizmete sunulmaktadır. Ülkemiz olan Türkiye ile oldukça önemli bir ticaret ortağımız olan Romanya arasındaki Romanya nakliye çalışmaları da ülkemizle Avrupa arasındaki ticaret yollarının en önemli örneklerindendir.

Oldukça Hızlı ve Etkin Düzeyde Nakliye Hizmetleri

Özellikle Türkiye ile Avrupa içerisinde oldukça önemli bir ticaret merkezi olan Romanya arasındaki genel Romanya nakliyeyle ve navlun hizmetleri alanında çeşitli çalışmalarla öne çıkmakta olan Saygınlar Nakliyat firmamız;

  • Oldukça yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu,

  • Profesyonel düzeyde ve nitelikli seviyede lojistik çalışmaları,

  • Modernize düzeyde ve direkt müşteri odaklı teknik hizmet seçenekleri ve

  • Oldukça geniş donanımlı ve zengin kapsamlı firma web sitesiyle de tanınmaktadır.

Uluslararası hizmet kalite standartları ve uygun fiyatlı hizmet skalasıyla dikkat çekmekte olan Saygınlar Nakliyat firmamız, oldukça geniş kapsamlı hizmet ağı ve dünyanın pek çok farklı bölgesini direkt olarak birbirine bağlayan çalışmalarıyla da öne çıkmaktadır. Türkiye > Romanya tenteli, Frigo, Sal kasa araçlarla hizmet verilmektedir.

Üst Düzeyde Modernize ve Yenilikçi Seviyede Lojistik Hizmetleri

Genel olarak Romanya Parsiyel işleri sektörü içerisinde en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan Saygınlar Nakliyat firmamız, oldukça yenilikçi ve modernize düzeydeki çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Doğrudan bilgilendirme amaçlı işletme web sitesini de marka bünyesinde ihtiva etmekte olan Saygınlar Nakliyat firmamıza; söz konusu marka internet sitemiz aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Sodyum Ligno Sülfonat Nedir?

Sodyum Lignosulfonat suda çözünebilen anyonik yüzey aktif maddedir, iyi sörf aktivitesine ve dağılma kapasitesine sahip, yapı kimyasallarında yoğun olarak kullanılan bir hammaddedir.

Sodyum Lignosülfonat aşağıdaki durum ve uygulamalarda kullanılır.
 Sodyum Lignosülfonatın en büyük kullanım alanı, beton kimyasallarında betonun su ihtiyacını düşürerek akışkanlığını arttırmaya yönelik kimyasal katkı üretimlerindedir. Böylece dayanımı yüksek daha güçlü beton üretilmesine olanak sağlanır.
• Sodyum Lignosülfonat, Çimento üretimi sırasında, çimento değirmeninde öğütme kolaylaştırıcı ve hammadde hazırlamada ham bulamaç çamurunun viskozitesini azaltarak öğütme yardımcısı olarak işlev görür.• Sodyum Lignosülfonat, betonun su ihtiyacının azalması ile daha akışkan beton üretmeye olanak sağlar ve hidrasyon hızını düşürür. Gözenekliliği azaltarak, beton yoğunluğunu arttırır, böylece betonun mukavemetini ve geçirimsizliğini büyük ölçüde iyileştirir.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-05523307100

Grafit tozu,Çinko Tozu,Kurşun Tozu,Mürdesenk,Sülyen,Kurşun Oksit,Bakır Sülfat,Çinko Sülfat,Çinko Oksit,Kaolin,altın mühür,sepiyolit,zeolit,potasyum silikat,sıvı kükürt,kalsiyum polisülfür,pars lime sülfür,hadjin yılan kovucu,sunmag yem katkısı,sunsep yem katkısı,aripad hayvan altlığı,sunshield sıvı kaolin,kalsiyum oksit,potasyum hidroksit,kalsiyum ligno sülfonat

Logisticusdergisi.com

Kaynak; lojistikcilerinsesi.biz

Check Also

OTOKOÇ OTOMOTİVDEN BİR İLK

Türkiye’nin, Mobilite şirketi Otokoç ! Otokoç Otomotiv, Koç Holding’in, 2050 karbon nötr olma hedefi yürütmektedir. …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]