Renault Trucks t, C, K Evolutıon: Tasarımını yeniliyor

Renault Trucks, T, T High, C ve K modellerinin dış tasarımını daha iddialı ve güncel bir tarz benimsemek için değiştiriyor. Üreticinin tasarım direktörü Paul Daintree, daha fazla konfor ve üretkenlik sunan bu yeni modellerin doğuşuna tekrar bakıyor.

Paul Daintree başkanlığındaki Renault Trucks Halle du Design ekipleri, 2018’den beri T, T High, C ve K serilerinin evrimi üzerinde çalışıyor. Bu yansıma, ortak müşterilerle yakın işbirliği içinde geliştirildi.

Kullanıcı deneyimini daha da optimize etmek için müşterilerle yakın işbirliği

” Tasarımcıları düşünme ve karar verme merkezinde son kullanıcıyı koymak etmesi çok önemli olduğunu ” Paul Daintree Renault Kamyon Tasarım Direktörü açıkladı. ” Tasarım stüdyosunda müşterilerimizle ortak çalışma oturumları düzenledik ve tır duraklarını ve müşteri depolarını ziyaret ederek nakliyeciler ve sürücülerin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara cevap vermek için bir araya geldik .” Tasarım ekiplerinin, bayi ağından toplanan bilgiler ve Renault Trucks mühendislerinin uzmanlığı ile paylaşılan bu saha çalışması, araçlarda stil ve konfor açısından yapılan değişikliklerin temelini oluşturdu.

Cesur, şık bir dış cephe

Paul Daintree, ” Aracın ön kısmı, müşterilerimizin boya şemaları ve grafikleri için daha fazla alan sağlamak üzere yeniden tasarlandı ” dedi. Ön aydınlatma, yalnızca daha iyi aydınlatma sağlama avantajına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda tasarımcıların far ünitesinin yüksekliğini azaltmasına ve daha küçük bir alana daha fazla özellik sığdırmasına olanak tanıyan LED teknolojisi kullanılarak tamamen yenilendi. Işıkların üstüne bir deflektör eklendi. “ Ön oranlar tamamen elden geçirildi – kamyon daha fazla duruşa, daha fazla duruşa ve anında tanımlanabilir bir odaklanmaya sahip ”.

Ön ızgara da yeniden tasarlanmış ve daha sofistike bir otomotiv görünümü yaratılmıştır. Izgaranın bir koltuğa veya basamağa dönüştürülebildiği katlama işlevi, sürücüler arasındaki popülerliği nedeniyle aynı kalıyor.

Son olarak, ön ızgaradaki Renault Trucks logosunun boyutu artırıldı. ” Öyleyse neden bunu göstermiyor, biz büyük bir kamyon var ve biz gerçekten gurur bu yeni tasarımın mısın? ” Renault Trucks Tasarım Direktörü enthused.

Rahat, pratik bir iç mekan

İç mekanda odak noktası sürücü konforu. ” Bizim kamyon olması için sürüş konforu açısından, müşterilerimizin istekleri biriydi bir araba benzeri sürüş pozisyonu, ” Paul Daintree devam etti. Yeni Renault Trucks T, T High, C ve K, ayakla çalıştırılan bir düğme ve anahtarsız çalıştırma ile üç yönlü ayarlanabilen yeni bir direksiyon kolonuna sahiptir. Bu, sürücülerin sürüş pozisyonlarını kişisel vücut şekillerine ve tercihlerine göre uyarlamalarını kolaylaştırır.

Gemideki yaşam konforunda da iyileştirmeler yapıldı. ” Temel ranzanın konforunu iyileştirmeye, şiltenin kalınlığını ve yoğunluğunu arttırmaya ve yay sayısını iki katına çıkarmaya karar verdik. ” Optimum konfor için bir üst şilte de eklendi.

Renault Trucks tasarımcıları ayrıca daha büyük depolama alanları yarattılar ve yakınlarda USB şarj noktaları bulunan telefonlar veya tabletler için özel depolama alanları eklediler. Görünmeyen depolama, A4 boyutunda bir dizüstü bilgisayar veya tabletin güvenli bir şekilde saklanmasına olanak tanıyan yeni bir çekmece içerir.

Son olarak, mükemmel rahatlatıcı bir araç içi atmosferi için kumaşlar ve renkler kontrastları yumuşatmak ve sürüş seansları sırasında büyük baskı altında kalan sürücülerin gözlerini rahatlatmaya yardımcı olmak üzere değiştirildi. “ Mevcut koltuklarımız gerçekten takdir edilse de, özellikle geleneksel tam deri koltuğu kabartmalı bir kumaşla değiştirerek malzemeleri güncelleme fırsatını yakaladık. Dış cephede olduğu gibi, Renault Trucks olmaktan gurur duyuyoruz, bu nedenle logo koltuklarda gururla yer alıyor. Paul Daintree sözlerini tamamladı.

 

 

Hidrojen Peroksit Kullanım Alanları;
Kötü kokular için sulandırılarak sprey olarak kullanılır.
Kağıt sanayisinde kağıtları beyazlatmak için kullanılır.
Düşme, kesik ve ameliyat sonrası oluşan yaraları temizlemek için kullanılır.
Arıtma sanayisinde dezenfektan olarak kullanılır.
Mutfakta kadınlar tarafından sürekli kullanılan doğrama tahtasının dezenfekte etmek için kullanılır.
Su ile karıştırılan hidrojen peroksitin bitkilere spreyle sıkılması bitkileri besler ve uzamalarını sağlar.
Halı üzerinde oluşan lekelerde ağartıcı özelliği vardır.
Kötü kokular için sulandırılarak sprey olarak kullanılır.
Tuvalet ve banyo temizliğinde kullanılır.
Kulak temizliğinde kullanılabilir. Kulağa birkaç damla damlatılan hidrojen peroksit kulaklardaki kir ve mikrobu temizler.
Sulandırılmış hidrojen peroksit tırnaklara uygulandığında tırnak mantarını geçirmektedir.
Eğer sivilceli ve yağlı bir yüzünüz varsa bu kimyasal ile temizlemek sivilcelerden yüzünüzü arındırır.
Hızlı büyümesi istenilen tohumların sulandırılmış hidrojen peroksit ile yıkanması büyümelerini hızlandırır.
Bulaşık deterjanı içine katılması deterjanın yağ çözme ve yıkama gücünü artırır.
Bulaşık makinasının temizliğinde kullanılır.
Tül ve perdelerin beyazlamasını sağlamak için suya katılarak kullanılır.
Fayanslarda oluşan küf ve sabun lekelerini giderir.
Çaydanlık ve tencere gibi metaller üzerine uygulanması bu metallere parlaklık kazandırır.
Dişleri beyazlatır ve diş fırçasını temizler.
Saç boyalarında renk vermek ve kalıcılığı sağlamak için kullanılır.
Çamaşır suyu yerine ağartıcı olarak kullanılır.
Ağzı, sulandırılmış hidrojen peroksit ile çalkalamak nefes kokusunu önler, ağız içindeki bakterileri öldürür ve diş ağrılarını
giderir.
Çamaşır makinası ve buz dolabı gibi beyaz eşyaların temizlenmesi amacı ile kullanılır.
DMRSÜREN Kimya San Ltd Şti
0216 4421200-0552 3307100
www.kimyadeposu.com
grafit tozu,manganez dioksit,kurşun oksit,sülyen,mürdesenk,kaolin,sepiyolit,zeolit,dolomit,hadjin yılan kovucu,pars lime
sülfür,kedi kumu,talk ,parsvet yara tozu,sunsep sepiyolit,parsped yeni nesil hayvan altlığı,nano tozlar,metal tozları,hidrojen
peroksit,potasyum silikat,coşturan potasyum silikat,sıvı kükürt,hobi tutkalları,tutkal,çizik giderici,

Logisticusdergisi.com

 

Check Also

OTOKOÇ OTOMOTİVDEN BİR İLK

Türkiye’nin, Mobilite şirketi Otokoç ! Otokoç Otomotiv, Koç Holding’in, 2050 karbon nötr olma hedefi yürütmektedir. …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]