P&O Ferrymasters, İtalya-Norveç hattını başlattı

P&O FERRYMASTERS önceki gün, İtalya’dan Norveç’e yeni bir multimodal hizmetin lansmanını duyurdu ve müşterileri için lider pan-Avrupa lojistik hizmetleri ağını daha da genişletti.

İşletmeler artık zamana duyarlı ve değerli mallarını Akdeniz’den İskandinavya’ya taşımak için daha fazla seçeneğe sahip.  P&O Ferrymasters’in yeni multimodal hizmeti, kuzey İtalya’daki ana tren terminalleri ile Hollanda’daki Amsterdam, Rotterdam ve Moerdijk arasındaki üç önemli liman arasındaki demiryolu bağlantılarını içeriyor. Mallar daha sonra Hollanda’dan Norveç’in batısındaki Tananger, Bergen ve Ålesund’daki üç önemli limana deniz yoluyla sevk ediliyor. Diğer limanlar, Norveç’te karayolu yolculuklarını en aza indirmek, zamandan tasarruf etmek ve karbon emisyonlarını azaltmak için kullanılabilecek.

İtalya’dan Hollanda’ya mallar, 45 metrelik PW konteynerler, takas kasa birimleri veya tilt treylerler kullanılarak, tam kamyon yükü (FTL), tam konteyner yükü (FCL) ve kamyondan daha az yük (LTL) kullanılarak demiryolu veya karayolu ile taşınabiliyor. Mallar, ne kadar büyük, ağır veya karmaşık olursa olsun, P&O Ferrymasters’ın uzman Proje Kargo hizmetini kullanarak ağır ve büyük boyutlu kargolarını da taşıyabileceklerine dikkat çekiliyor.

Yeni hizmetin lansmanı, P&O Ferrymasters’ın son 18 ayda son teknoloji takip ve izleme sistemi ile Budapeşte, Duisburg ve Rotterdam ve ayrıca Oradea ile Lodz arasındaki bağlantıları da içeren bir dizi ileri adımını takip ediyor.

P&O Ferrymasters Genel Müdürü Thorsten Runge  yeni multimodal hat hakkında şunları söyledi: “Yeni ekipmanlara, yeni tesislere ve yeni yeteneklere yaptığımız yatırımların hepsinin tek bir amacı var – tedarik zinciri zorluklarını çözmek. Bu zorluklar daha da karmaşık hale geldikçe, derin sektör bilgimizi müşterilerin tedarik zincirlerindeki israfı ortadan kaldırarak verimliliği artırmalarına yardımcı olmak için kullanıyoruz. Güney Avrupa’dan Norveç’e yiyecek, şarap, kimyasallar veya inşaat malzemeleri ithal eden herhangi bir müşteri, bu yeni uygun maliyetli ve pazar lideri hizmetten yararlanabilir.”

Check Also

Birlik ve Dayanışma Sendikası’ndan Sağlık Bakanlığı’na çağrı

Birlik ve Dayanışma Sendikası, Sağlık Bakanlığı’na seslenerek depremden etkilenen illere görevlendirme ile gönderilen sağlık çalışanlarının sağlık, güvenlik, barınma, gıda, hijyen tedbirlerinin alınmasını istedi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]