Otokoç Otomotiv markaları Mese İletişim’de

Mese İletişim, Türkiye’de otomotiv tarihini başlatan, Koç Topluluğu’nun öncü şirketlerinden Otokoç Otomotiv’in iletişim ajansı oldu.

Türkiye’nin en köklü iletişim ajanslarından Mese, Otokoç Otomotiv markalarına medya ilişkileri, stratejik iletişim, kriz yönetimi, gündem yönetimi başlıkları çerçevesinde hizmet verecek. Otokoç Otomotiv ile ilgili tüm konularda bilgi almak üzere Mese İletişim’e ulaşabilirsiniz.

Otokoç Otomotiv Hakkında

Koç Topluluğu’nun otomotiv sektöründeki ilk yatırımı olarak 1928 yılında kurulan ve Türkiye’de otomotiv tarihini başlatan Otokoç Otomotiv, bugün Otokoç, Birmot, Avis, Avis Filo, Budget, Otokoç Sigorta, Zipcar, Otokoç 2. El, Otokoç Parça ve Lastick markalarıyla hizmet veren, ülkemizin en büyük otomotiv perakendeciliği, araç kiralama ve araç paylaşım şirketidir.

Otokoç Otomotiv, Türkiye başta olmak üzere toplam 9 ülkede ve 306 ayrı noktada, “Ulaşım çözümleri sunan yenilikçi ve küresel yol arkadaşınız” mottosunda özetlenen vizyonu ile faaliyet gösteriyor.

Check Also

Petrolde en kötü hafta

Petrol, artan delta varyantı vakaları ve OPEC+ anlaşmasıyla ilgili gelişmelerin devam etmesiyle Mart ayından bu …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]