Otokar’ın Antalya’daki treyler bayisi Meçikoğulları Otomotiv oldu

Lojistik ve nakliye sektörü için ürettiği semi treyler ve treylerleri ile pazarın öncelikli tercihleri arasında yer alan Otokar, Türkiye genelindeki etkin bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor. Otokar’ın tenteli, tanker, frigorifik, yurtiçi nakliye ve özel amaçlı treyler ürün ailesinin güçlü bayi ağına Meçikoğulları Otomotiv de katıldı.

 

Bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar, Türkiye genelindeki etkin bayi ağını genişletmeye ve güçlendirmeye devam ediyor. Lojistik ve nakliye sektörü için ürettiği tenteli, tanker, frigorifik, yurtiçi nakliye ve özel amaçlı treyler ürün ailesi ile pazarın öncelikli tercihleri arasında yer alan Otokar’ın Antalya’daki yeni treyler bayisi Meçikoğulları Otomotiv oldu.

 

İşbirliği için Antalya Porto Bello Otel’de düzenlenen yemeğe, bölgenin önde gelen taşımacılık şirketleri katılırken, misafirler etkinlikte, Otokar’ın treyler ürün ailesini yakından inceleme fırsatı da buldu.

 

Organizasyona, ev sahipliğini de üstlenen Meçikoğulları Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Meçikoğlu, Meçikoğulları Otomotiv Satış Müdürü İlhan Paşaoğlu, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı, Otokar Treyler Satış Birim Yöneticisi Murat Özsoy ve Otokar Treyler Bölge Satış Yöneticisi Ümit Şangüder katıldı.

 

Otokar gibi köklü ve birçok alanda öncü bir kurumun yetkili bayisi olmalarından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Meçikoğulları Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Meçikoğlu, treyler ve semi treyler yetkili bayiliği ile birlikte bölgede, bu alandaki tüm ihtiyaçları karşılayacaklarını kaydetti. Meçikoğlu, “Yeni iş birliğimizin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Otokar’ın van tipi araçlarından, tenteli araçları ve ADR sertifikalı tankerlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle, bölgedeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üreteceğiz. Konusunda uzman ve deneyimli satış kadromuz ve sunacağımız hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Müdürü Murat Tokatlı ise “Türkiye genelindeki etkin treyler bayi ağımıza, Akdeniz Bölgesi’nin önde gelen ve en önemli oyunculardan birisi olan Meçikoğulları’nın da katılması bizler için memnuniyet verici. Meçikoğulları’nın, bölgedeki binek ve ticari araç alanında sahip olduğu yetkinlik ve tecrübe ile treyler alanında da bölgenin tüm beklentilerini karşılayarak önemli başarılara imza atacağına inancımız tam” açıklamasını yaptı.

Check Also

Tırsan Dünyayı 10 Kere Dolaştı

 Tırsan, 5 Kasım Perşembe günü İstanbul’da Radisson Asia Hotel’de yurtiçi satış bayileri ile bir araya …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]