Nasrullah Ayan son yolculuğuna uğurlandı

Bir televizyon kanalındaki canlı yayına uzaktan bağlandığı sırada kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Nasrullah Ayan için Yenişehir ilçesindeki Muğdat Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi.

Törene, Ayan’ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

64 yaşına hayata veda eden Ayan’ın naaşı, ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Mersin Şehir Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.

Gaziantep’te, 1 Eylül’de bir televizyon programına uzaktan bağlanarak değerlendirmelerde bulunduğu sırada kendisini iyi hissetmediği için yayına devam edemeyeceğini belirten iş insanı Nasrullah Ayan, evdeki yakınları tarafından SANKO Hastanesine kaldırılmıştı.

Duran kalbi çalıştırılan Ayan, yoğun bakım ünitesindeki müdahaleye rağmen kurtarılamamıştı.

Check Also

Başkan Hürriyet, Kemer Camii cemaatiyle buluştu

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Tepeköy Mahallesi’ndeki Kemer Camii’nde Cuma namazı sonrası cemaat ile bir araya gelerek talepleri dinledi

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]