Müzik Deyince Sonuna Kadar Gidenler Bridgestone Studio’da!

Türkiye’nin lider lastik üreticisi Brisa, bu defa lastikleriyle değil müzikle karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz dokuz ay boyunca hepimizi yepyeni bir düzende yaşamaya iten pandemi süresince müzikseverlerin konser deneyimleri sekteye uğrasa da içlerindeki müzik aşkı hiç bitmedi. Bridgestone, hepimizin sahip olduğu bu renkli tutkudan yola çıkarak bu dönemde evlerimizde, çeşitli dijital ortamlardan deneyimlediğimiz müziğin birleştirici gücünden yararlanıyor ve tüketicileri ile müzik üzerinden bağ kurmak için Bridgestone Studio YouTube projesini hayata geçiriyor!

 

Son yıllarda herkesin büyük ilgi gösterdiği ve Spotify Türkiye’de dinlenen Top 50 şarkının ağırlığını oluşturan rap müziği sahiplenerek bu süreçte farklılık yaratmayı amaçlayan Bridgestone Studio projesi, rap müziğin sevilen isimlerinden Ege Çubukçu moderatörlüğünde 90’lar ve günümüz pop ve rock müziğinin bilinen sanatçılarının hit olmuş şarkılarının rap versiyonları ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

 

Her biri ortalama 20’şer dakika uzunluğunda ve iki haftada bir YouTube’da yayınlanacak olan bu deneyim videolarında izleyicileri, müziğin yanı sıra katılan ünlü isimlerin, hayatlarında “sonuna kadar gittikleri” anları anlattıkları ve şarkılarının hikâyelerinden bahsettikleri keyifli sohbetleri de bekliyor.

 

Bridgestone Studio projesinde Göksel, Derya Köroğlu, Güliz Ayla, Kalben ve Gökhan Türkmen, Sertab Erener gibi ünlü isimler yer alacak. Çekimleri Kenan Doğulu’nun müzik stüdyosu Doğulu Studio’larında yapılan projenin ilk videosu yarın Bridgestone Türkiye YouTube kanalında yayınlanacak. İlk videonun konuğu ise 90’lara Amerika’da çekilen klibiyle damga vuran “Yaşandı Bitti” şarkısıyla Burak Kut!

 

Künye:

 

Reklamveren: Bridgestone Türkiye

Reklamveren Yetkilisi: Evren Güzel, Efe Attila, Tuğçe Öge

Reklam Ajansı: Tick Tock Boom

Kreatif Direktör: Gürkan Gürel

Yaratıcı Ekip: Oktay Erdoğan, Damla Adalı

Tasarım Ekibi: Maya Öztürk, Gülseren Çimentay, Danyal Temiztürk

Ajans Prodüktörü: Bensu Şengül

Marka Direktörü: Ali Eren Bilgin

Marka Ekibi: Can Etelik

Prodüksiyon: Burus Vilis Company

Yürütücü Yapımcı: Güray Gürsel

Yönetmen: Mustafa Doğan

Müzik Mastering: Doğulu Productions Studio

Moderatör Artist: Ege Çubukçu

 

https://youtu.be/3oSsDYS0ozI

 

https://we.tl/t-eEsfO1wzPT

Check Also

Edremit Belediyesi Kadınlar Gününü Kutladı

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan adına Başkan Yardımcısı Tayfun Gerkuş, belediye hizmet binasında görev yapan kadın personele karanfil vererek 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]