Mustafa Sarıgül: Partimiz seçimlerden sonra söz sahibi noktada olacak

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Sakarya İl Başkanlığı’nın yeni hizmet binasının açılış törenine katıldı.

Mustafa Sarıgül, vatandaşların enflasyon karşısında ciddi sıkıntılar yaşadığını belirtti.

Sarıgül, iktidara geldiklerinde elektrik ve doğal gaz dağıtım işini devletin bünyesine alacaklarını dile getirerek, belirleyecekleri 10 temel ihtiyaç maddesinde fiyatları sabitleyeceklerini kaydetti.

“Gençlere önem vereceğiz”

En düşük emekli maaşının ve bayram ikramiyelerinin asgari ücretten az olmaması gerektiğini savunan Sarıgül, gençlere önem vereceklerini vurguladı.

“Türkiye’nin adaleti olacak”

Seçimlerdeki ilk hedefinin sorulması üzerine Sarıgül, Seçimler yapıldıktan sonra göreceksiniz ki Türkiye Değişim Partisi mutlaka etkili, yetkili yerde ve ülkemizin yönetiminde söz ve karar sahibi olan noktada olacaktır ama iktidarımızdan sonra en büyük arzumuz şudur; evrensel hukuk kurallarını uygulayacağız. ‘Senin adaletin, benim adaletim’ olmaz, Türkiye’nin adaleti olacak.diye konuştu.

AA’nın haberine göre, Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Sakaryaspor’un Süper Lig’de yer alması gerektiğine inandığını da ifade eden Sarıgül, konuşmasının ardından Çark Caddesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Check Also

Doğal gaz ithalatı ocak ayında yüzde 7,8 arttı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun ocak ayına ilişkin “Doğal Gaz Piyasası Sektör Raporu”na göre, ithalatın 4 …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]