Musk’ın Degocoin açıklaması yüzde 20 değer kaybettirdi

Geçen hafta yaptığı paylaşımlarla Dogecoin’in değerinin artmasına yol açan Tesla CEO’su Elon Musk, bu sefer de ‘satılmasını desteklerim’ diyerek Dogecoin’in yüzde 20 değer kaybetmesine neden oldu.

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Dogecoin yatırımcılarının coin’lerini satmasını destekleyeceğini açıkladı.

Dogecoin’de çok fazla yığılma olduğunus öyleyen Musk, “Büyük Dogecoin yatırımcıları coinlerinin büyük bölümünü satarsa tam desteğimi alır. Bana göre Dogecoin’de asıl mesele çok fazla yığılma olması” ifadelerini kullandı.

If major Dogecoin holders sell most of their coins, it will get my full support. Too much concentration is the only real issue imo.

— Elon Musk (@elonmusk) February 14, 2021

Ancak Musk, daha önce yaptığı bir açıklamada Dogecoin’in favori kripto para birimi olduğunu söyleyerek satışlarda büyük bir artış yaşanmasına yol açmıştı. 

 

Musk’ın paylaşımı üzerine Dogecoin’de yaşanan kaybın yüzde 20’nin üzerinde olduğu görüldü. 

Check Also

Diyarbakır’da helikopter destekli uyuşturucu operasyonunda yakalanan 40 zanlı tutuklandı

Diyarbakır'da helikopter destekli uyuşturucu operasyonunda 500 kilogram esrar ve türevi, 70 bin uyuşturucu nitelikte hap ele geçirildi, gözaltına alınan 55 şüpheliden 40'ı tutuklandı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]