Murat Gezici ve Sevilay Yılman canlı yayında birbirine girdi

Son zamanlarda televizyonlarda yayınlanan programlarda çıkan kavgalar sık sık gündeme düşmekte.

Son olarak ise Habertürk ekranlarından yayınlanan programda Gezici Araştırma Şirketi sahibi Murat Gezici ve Habertürk yazarı Sevilay Yılman birbirine girdi.

Uğur Dündar’ın Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı röportaj sırasında SADAT reklamı yayınlamasıyla ilgili tartışma sırasında Murat Gezici ile Sevilay Yılman birbirlerinin geçmişine yönelik hakarete varan kelimeler kullandılar.

Canlı yayında SADAT tartışması

Murat Gezici, “Yarın SADAT’tan birileri milletvekili olarak Meclis’e girecek. SADAT, FETÖ’den daha tehlikeli bir örgüttür.” dedi.

Bunun üzerine programın konukları ve Kübra Par itiraz etti.

“Kılıçdaroğlu özrü kabul ediyor size ne oluyor”

Murat Gezici, TV 100 yönetimini eleştirmeye devam edince Sevilay Yılman, “Kemal Kılıçdaroğlu kanal yönetiminin özrünü kabul ediyor, size ne oluyor anlamıyorum?” dedi. 

Yılman’ın bu sözleri üzerine sinirlenen “Bu ülkede şehit yakınlarına bile küfredildi, siz gidip küfreden adamları övdünüz.” dedi.

“Terbiyesizlik yapıyorsunuz”

Yılman, “Bana mı diyorsunuz? Çok bel altı vuruyorsunuz, terbiyesizlik yapıyorsunuz.” diye çıkıştı. Murat Gezici, “Bana terbiyesiz diyemezsin, sensin terbiyesiz.” diye karşılık verdi.

“FETÖ taktiği dediniz”

Yılman da “Terbiyesizsin çünkü biraz önce de benim söylediğim bir şeye de ‘FETÖ taktiği’ dediniz. Şimdi de ‘şehit yakınına küfredene övgü düzdünüz dediniz, Lütfü Türkkan meselesini hatırlatarak. Ayıp ya!” ifadelerini kullandı.

Eski anketleri hatırlatıldı

“Ben hayatımda ilk defa böyle bir insanlar karşılaşıyorum.” diyen Sevilay Yılman, Ben 17-25 Aralık’ta deliler gibi FETÖ’ye karşı mücadele ederken, Murat Gezici anket yapıyordu, ‘cemaat parti kursa yüzde 10’u geçer, iktidarı aşağı indirir diye anket yayınlıyordu. diyerek eski anketleri hatırlattı.

Moderatöre “Susar mısın” dedi

Programın moderatörü Kübra Par araya girip “konuyu şahsileştirmeyin” diye uyarınca Murat Gezici bu kez de Kübra Par’a “Susar mısın” dedi.

“FETÖ’nün dizinin dibinden ayrılmıyordun”

Ardından da Sevilay yılman’a, Ergenekon dava süreçlerini hatırlatıp “Ben bu davalara karşı mücadele ederken sen FETÖ’nün dizinin dibinden ayrılmıyordun.” dedi.

Ara verildi

Bunun üzerine Sevilay Yılman, “Ama artık yeter Kübra ben kalkıyorum. Bu kadar terbiyesiz, ahlaksızlık olmaz.” dedi. Tartışma sürerken programa reklam arası verildi.

Check Also

Doğal gaz ithalatı ocak ayında yüzde 7,8 arttı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun ocak ayına ilişkin “Doğal Gaz Piyasası Sektör Raporu”na göre, ithalatın 4 …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]