MultiNet’liler Yolcu360’tan yarı fiyatına araç kiralayacak

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, online araç kiralama platformu Yolcu360 ile MultiNet kart sahiplerine özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, Yolcu360’tan günlük araç kiralamak isteyen MultiNet kart sahipleri yüzde 50 avantaj kazanıyor.

 

Araç kiralamak isteyenlere en uygun aracı, en hızlı ve kolay şekilde sunan Yolcu360 ile MultiNet’lileri bir araya getiren kampanya sene boyunca geçerli olacak.

 

MultiNet kart kullanıcıları, Multinet Up’ın mobil cüzdan uygulaması MultiPay üzerinden alacakları kod ile Yolcu360’ın sunduğu binlerce marka ve model arasından kendilerine en uygun aracı liste fiyatı üzerinden yüzde 50 avantaj ile kiralayarak, istedikleri lokasyon ve tarihte teslim alabilecek.

 

Mobil cüzdan uygulaması MultiPay ile MultiNet yemek kartı kullanıcıları yanlarında yemek kartı taşımalarına gerek kalmadan ödemelerini karekod ile gerçekleştiriyor, restoran ve marketlerde sıra beklemeden hizmet alıyor ve eve verilen siparişlerin ödemesini kapıda saniyeler içinde ve temassız olarak yapabiliyor. Ayrıca, MultiPay ile anlık bakiye takibi, harcama noktalarını görüntüleme, bireysel kampanyalara katılım ve kayıp kart bildirimi gibi birçok işlemi gerçekleştirebiliyor.

 

31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli kampanya hakkında detaylı bilgi için:

www.multinet.com.tr

Multinet Up Hakkında

Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi finansal teknoloji ve hizmetler ile kurum ve kuruluşlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilere “değer katan” çözümler sunan bir ekosistem olarak hizmet veriyor. 2010 yılından beri Fransız Up Group’un bir parçası olan Multinet Up, ekosisteminde 2 milyon kart kullanıcısı, 50 bin üye iş yeri ve 25.000 kurumsal müşteri barındırıyor.

Check Also

Sodyum Lignosülfonat ne işe yarar?

SODYUM LİGNO SÜLFONAT CAS NUMARASI: 8061-51-6 EC: 927-072-4 Sodyum ligno sülfonat tamamen suda çözünür sarı …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]