Mega Projede Serin ve Öztrans İşbirliği

“Emanetiniz Emin Ellerde” sloganıyla çalışmalarına devam eden İskenderun merkezli Öztrans Nakliyat ile Damper Treylerin Lideri Serin Treyler arasındaki uzun süreli işbirliği, İstanbul 3. Havaalanı hafriyat çalışmalarında da devam ediyor.

 

Öztrans Nakliyat geçtiğimiz ay 120 adet 28m3 Serin Tiger Havuz damperini mevcut filosuna dahil etti. Öztrans Nakliyat Ortaklarından Yusuf Dönmez, son parti araçların teslimat töreninde , 120. Serin Tiger Havuz damperi ,Serin Treyler Yönetim Kurulu üyesi Recep Serin ‘den teslim aldı. Dönmez; “Serin marka araçlardan duyduğu memnuniyeti belirtmeden geçemedi ve “önümüzdeki yıllarda da bu işbirliğinin büyüyerek devam edeceğini” ifade etti.

 

Türkiye’nin mega yatırımlarından birisi olan İstanbul 3. Havalimanı; Cumhuriyet tarihimizin en yüksek ihale bedeliyle alınan 22.152 Milyar Euro karşılığı 25 yıl işletme hakkı alan konsorsiyum toplam 10.247 milyar Euro yatırım harcaması yapacak. 3 etap halinde tamamlanacak proje, yıllık 150 milyon yolcu taşıma kapasitesi ve 77 milyon km kare alanı ile dünyanın 5. Havalimanı olacak. İçerisinde gölet, eski taş ocakları ve maden alanları olan projenin saha dolgu ve düzeltme işlemleri son hızla devam etmektedir.

 

İstanbul 3. Havaalanı inşaatında, 24 saat kontak kapatmadan çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Yusuf Dönmez,Serin Tiger havuz damperlerin sağlamlığından ve ağır kullanım şartlarına rağmen sorunsuz çalışmasından son derece memnunuz. İstediğimiz kalitedeki ürünü almamız ve satış sonrasında aldığımız destekler nedeniyle yıllardır ısrarla Serin’i tercih ediyoruz. Özellikle ağır şartlarda çalışma yaptığımız 3. Havalimanı inşaatındaki işlerimize hız kazandırması, vakit kaybettirmemesi ile taahhüdümüzü yerine getirecek olmamızda cesaret vermektedir” dedi.

foto3

Serin Treyler Yönetim Kurulu üyesi Recep Serin; “Ürün hakkında istekleri ve yönlendirmeleri ile bizleri geliştiren müşterilerimizden biri olan Öztrans ile çalışmaktan son derece memnunuz. Öztransa 120 adetlik Serin Tiger teslimatını yaparak, firmanın parkında yer alan toplam 450 adetlik araç sayısına ulaştık. Sorunsuz devam eden işbirliğimizin zaman içerisinde dostluğa dönüşmesinden dolayı bizde kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

 

Serin Ar-Ge mühendislerince geliştirilen Serin Tiger modelinde yenilikler hemen göze çarpıyor. Havuzun alt kısmında ilave kürek bölümü bulunmuyor. Kürek ve havuz yekpare dizayn edildiğinden boşalma esnasında daha düzgün bir döküm kanalı elde edildi. Üst kemerlerin güçlendirilmiş formu ve arka kapak çerçevelerinde bu güçlendirmenin devam ettirilmesiyle, özellikle yükleme anında malzemenin sert düşüşü ve kepçenin dayanmasından kaynaklanan yüksek baskıya karşı dayanım artırıldı. Arka kapak kilit sistemi havuzun 3 derece kalkmasıyla vida ayarlı damaklı kilit sistemi devreye girmekte ve en düşük eğimde bile boşaltma başlamaktadır. Öztrans için teslimatı yapılan Tiger’ler 3 x 12 tonluk taşıma gücüne sahip, kampanalı Serin Marka dingiller kullanıldı. Arka lamba grubu üzerine krom malzemeden üretilmiş korumalar takıldı. Yine extra takılan 2 beyaz aydınlatma grubu ile çalışma anında, damperin arka tarafının da aydınlatılması sağlandı.

foto2

Check Also

Tırsan Dünyayı 10 Kere Dolaştı

 Tırsan, 5 Kasım Perşembe günü İstanbul’da Radisson Asia Hotel’de yurtiçi satış bayileri ile bir araya …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]