Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener ile bir araya geldi

Türkiye adım adım seçim atmosferine yaklaşırken siyasette adaylık tartışması alevleniyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir’de partililere yönelttiği ‘Gerçekten benimle misiniz?’ sorusu, aday olduğu yorumlarına neden oldu.

O ifadeler, ittifakta çatlak olduğu iddialarını da beraberinde getirdi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, adaylık konusuna ilişkin Masanın bir noter olma görevi yok. çıkışı, adaylık konusundaki çatlağı büyüttü.

Kılıçdaroğlu, Akşener ile bir araya geldi

6’lı masanın iki partisinin cumhurbaşkanı adaylığı açıklamaları nedeniyle hareketli günler yaşanırken, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener’i ziyaret etti.

Aday kim olacak? sorusu gündemde

İyi Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede ana gündem maddesinin ‘6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı kim olacak?’ sorusu oldu.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, önceki günlerde de DEVA Partisi lideri Ali Babacan, Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti lideri Gültekin Uysal ve Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu ile bir araya gelmişti.

Check Also

Başkan Hürriyet, Kemer Camii cemaatiyle buluştu

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Tepeköy Mahallesi’ndeki Kemer Camii’nde Cuma namazı sonrası cemaat ile bir araya gelerek talepleri dinledi

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]