Kasko ve trafik sigortasını sigortaladım.com’dan yaptırana “ebebek” hediye çeki

Sektörün öncü sigorta kuruluşları ve önemli markalarını bir araya getirerek kullanıcılarına sigorta ürünlerini karşılaştırmalı olarak inceleme ve satın alma olanağı sunan sigortaladım.com; anne ve bebeğin doğum öncesinden 5 yaşına kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayan e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciri ebebek ile yeni bir kampanyayaya imza attı.

 

Kampanya kapsamında poliçesini sigortaladım.com’dan alanlar, 500-999 TL poliçe primi aralığında kasko sigortası yaptırdıklarında 50 TL hediye çeki kazanıyorlar. Ayrıca 1.000-1.499 TL poliçe primi aralığında trafik sigortası yaptırıldığında 50 TL, kasko sigortasında ise 100 TL ebebek alışveriş çeki kazanılabiliyor. Trafik sigortasını 2.000-2.499 TL aralığında yaptıranlara ise 100 TL’lik indirim hediye ediliyor. 1 Mart 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli ve stoklarla sınırlı olan kampanyadan yararlanmak için kullanıcıların, trafik ve kasko sigortalarını sigortaladım.com’dan online olarak satın almaları ve teklif görüntülemede kullanılmış olan GSM numarasını kullanmaları yeterli. SMS olarak iletilecek hediye alışveriş kodu, ebebek mağazalarında ve www.e-bebek.com’da 1 yıl boyunca geçerliyken ayrıca diğer indirimlerle birleştirilebiliyor.

 

Yeni hizmet anlayışında müşterilere ilave değerler ve avantajlar sunmanın önemli olduğunu söyleyen sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren; “Güçlü ortaklık yapımız ve güvenilir şeffaf sigortacılık anlayışımızla kullanıcılarımızın yalnızca sigorta alanındaki beklentilerini karşılıkla kalmayıp, günlük hayatlarında ihtiyaç duydukları ekonomik faydalar konusunda da durmak bilmeden çalışıyoruz. Bu ve bundan sonraki kampanyalarımızda kullanıcılarımıza birbirinden farklı alanlarda yeni fırsatlar sunacağız” dedi.

Check Also

Düşük karbona geçişte bankalar yeni bir rol üstlenecek. Bain & Company’nin çalışması, bankaların 2030’a kadar …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]