Kärcher’in kablosuz elektrik süpürgesi VC 5 Premium minimum enerji ile maksimum temizlik sağlıyor !

Evinizi süpürürken ayaklarınıza takılan, hareketlerinizi kıstlayan kablo derdine artık elveda diyebilirsiniz. Çünkü Kärcher şarjlı VC 5 Premium kablosuz elektrikli süpürge ile özgürce dansedercesine keyifle temizlik yapmanız artık mümkün. Batarya ile çalışan Kärcher VC 5 kablosuz elektrikli süpürge ne sürekli hareketinize engel olan elektrik kablosu ne de arkanızdan sürekli çekiştirmek zorunda kalacağınız bir gövdeye sahip olmadığı için temizlik yaparken size muazzam bir konfor da sunuyor.

Torba derdi yok, bütçeye katkısı çok

Patentli üçlü teleskopik sistemi sayesinde, kolay saklama avantajı da sağlayan Kärcher VC 5 Premium sadece bir düğmesine basıldığında, boyutunun yarısı kadar küçülebiliyor. Modern, kompakt tasarımı ve şarj bataryası sayesinde taşınması da saklanması da çok kolay olan Kärcher VC 5 25,2 V’luk güçlü lityum iyon bataryası sayesinde hiç aralıksız 60 dakika çalışabiliyor. Yüksek verimli emisyonsuz motora ve değiştirilebilir zemin aparatına sahip olan Kärcher VC 5 Premium, özel olarak geliştirilen aparatları, tasarımı ve özel hava kanalları sayesinde minimum enerji tüketimiyle maksimum güç üretiyor.

Tüm sert zeminler ve halılarda optimum temizlik elde etmek isteyenlerin vazgeçemeyeceği Kärcher VC 5 Premium, entegre filtre temizleme özelliğine sahip torbasız filtre sistemiyle, pahalı toz torbalarından da tasarruf sağlıyor.

 

Kärcher hakkında:

1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından kurulan KÄRCHER, temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra temizlik kimyasalları ve deterjanları üreten bir sanayi devidir. Kullanıcılarına 67 ülkede, 110 şirketi, 12 bini aşkın çalışanı ile KÄRCHER, bugün tüm dünyada hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır. Ürün geliştirmeden ambalajlamaya, üretim faktörlerinden çevreye kadar sürdürülebilir bir yönetim anlayışı benimseyen KÄRCHER, bu çerçevede tüm ürünlerinde enerji verimliliğine, daha az plastik veya alüminyum kullanımına önem vermektedir. Özellikle profesyonel segmentteki ürünleri daha az su ve elektrik tüketimi, daha az atık su üretimi, daha sessiz çalışma gibi özelliklere sahip KÄRCHER’in yüksek verimli, uygulamaya özel ve çevre dostu deterjanları ise biyolojik olarak parçalanarak atık su kirliliğini azaltmaktadır.

Check Also

Sodyum Molibdat nedir?

Sodyum molibdat, kimyasal formülü Na₂MoO₄ olan beyaz kristal bir tuzdur. Bu bileşik, endüstriyel, kimyasal ve …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]