İstanbul merkezli Boss PRP tanker pazarına girdi!

İstanbul merkezli petrol ürünleri şirketi Boss PRP Group, kendi kimyasal yüklerini kendi tankerleriyle taşınmasını organize etmek için MR (ortaboy) Tanker pazarına girerek Team Tankers tarafından satılan Team Tosca adlı petrol tankerini satın aldı. Gemiye yeni sahipleri tarafından Loanna ismi verildi.

Loanna olarak adlandırılan 46764 DWT kapasiteli kimyasal tankerin 182 metre uzunluğunda ve 32 metre genişliğinde olduğu biliniyor.

Yabancı kaynaklar tarafından Boss PRP’nin ayrıca d’Amico tarafından satılan bir petrol tankerini daha filosuna kattığı söyleniyor.

Check Also

Selendi fıstığına Salihli TSO’dan coğrafi tescil başvurusu

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, Selendi’de son yıllarda üretimi giderek artan fıstık için Türk Patent ve Marka Kurumu’na coğrafi işaret tescil başvurusu yaptı. Doğada kendiliğinden yetişen menengiç çalısının aşılanmasıyla elde edilen ve yeşil altın olarak adlandırılan Selendi Fıstığı’nın tescille birlikte üretimin artırılması hedeflendi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]