İŞKUR 9.600 TL maaşla personel alıyor! KPSS şartı aranmayacak! 115 bin eleman alınacak

Türkiye İş Kurumu’nun  resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda KPSS şartı olmadan 115 bin personel alımı yapılacağı açıklandı. Sitenin Açık İş Pozisyonları bölümünden genel iş ilanlarını ve aradığı meslekle ilgili ilanlar incelenebiliyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Nisan ayı yeni işçi alımı ilanlarını duyurdu.

İnternet sitesinden açıklanmış olan verilere göre Türkiye genelinde işverenler, İŞKUR üzerinden 115 bin eleman alımı aramakta. Özel sektörün İŞKUR’a vermiş olduğu güncel 115 bin açık iş ilanı vatandaşların başvurularına açık şekilde bekliyor.

Buna göre yaklaşık 20 bini beden işçisi olan (inşaat, taşıma, temizlik, yükleme-indirme gibi) ilanlar bulunuyor. Ayrıcca yine muhasebeci ilanları da sitede çokça yer alıyor. Özel güvenlik görevlisi, çağrı merkezi, şoför, perakende ve gıda gibi birçok sektörde ise personel açığı bulunuyor.

İlanlara başvuru nasıl yapılıyor?

Başvuruların nasıl yapılacağı dam merak ediliyor. Başvuru için İŞKUR’da kaydınız olması gerekmekte. Kaydınız olmaması durumunda ilk olarak ‘esube.iskur. gov.tr

Dünya

Türkiye’den Kuzey Afrika’ya yeni tedarik hazırlığı

Advertorial

Türk kadını şoke edici bir yatırım sistem buldu!

Gündem

Bayraktar TB2 Sahil Güvenlik Komutanlığı envanterine girdi

Check Also

TÜRKİYE SATIŞI İMZALANDI

İleriye dönük adımlar atıldı Türkiye’nin ABD’den almayı planladığı F-16 savaş uçaklarıyla ilgili önemli bir gelişme …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]