GELECEĞE NEFES KAMPANYASINA VANEDA’DAN DESTEK

Doğa tutkunlarının vazgeçilmez markası Vaneda, T.C Tarım ve Orman Bakanlığı’nın yürütmekte olduğu “GELECEĞE NEFES” projesine “1 T-shirt = 1 Ağaç” kampanyası ile destek oluyor.

 

Vaneda, tüm Türkiye’de devam eden ve fidan dikimi çalışmaları titizlikle sürdürülen “Geleceğe Nefes” projesine katkıda bulunmak üzere çok özel bir kampanya başlattı. Vaneda’nın “1 T-shirt = 1 Ağaç” kampanyası kapsamında satışa sunulan her T-shirt için “Geleceğe Nefes” projesine 2 adet fidan bağışlanacak.

 

Kampanya için özel olarak tasarlanan kestane, meşe ve kayın ağacı baskılı tişörtleri aldığınızda adınıza 2 adet fidan dikimi yapılarak ürünle birlikte sertifika da gönderilecek. Kampanya kapsamında yüzbinlerce fidanın toprakla buluşması ve Türkiye’nin doğal yaşam alanlarının korunmasına katkıda bulunulması hedefleniyor.

 

Doğada ve şehirde kullanıma uygun özelliklerde tasarlanan T-shirt’lere www.vaneda.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.

Check Also

Elazığ’da araç mezarlığı!

Elazığ’da 60 milyonluk servet çürüyor. Elazığ’da çeşitli sebeplerden dolayı trafikten çekilen yüzlerce araç ve motosiklet …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]