DHL SUPPLY CHAIN TÜRKİYE, 2020 YILI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDEN YÜKSEK NOT ALDI!

Global lojistik sektörünün lider markası DHL’in, tedarik zinciri ve lojistik hizmetleri şirketi DHL Supply Chain Türkiye, her yıl 3’er aylık periyodlarda 4 kez tekrarladığı “Müşteri Deneyimi Anketi”nin 2020 yılı son çeyrek sonuçlarını açıkladı.

Müşterilerinden alınan farklı formatlardaki geri bildirimler sayesinde, gelişime açık alanların görülmesine imkan sağlayan çalışma, DHL Supply Chain tarafında titizlikle değerlendiriliyor. Önde gelen global şirketler tarafından uygulanan ve takip edilen bir sisteme sahip olan araştırma, sektörde önemli bir derecelendirme olarak kabul görüyor.

DHL Supply Chain Türkiye müşteri memnuniyetinde hep daha iyiyi hedefliyor.

DHL Supply Chain Türkiye İş Geliştirme Direktörü Ömür Özkardeşler, yaptığı açıklamada bu araştırmanın daha iyiye ulaşma hedeflerinde en önemli destek aracı olan CXM’in (Customer Experience Management) sağladığı iletişim kanalının müşterilerinin bağlılığını artırmaktaki rolüne dikkat çekti. Müşteriden daha çok partner olarak gördükleri iş ortaklarının memnuniyet derecelendirmelerinin, kendileri için çok değerli geri bildirimler içerdiğinin altını çizdi.

70 ve üzeri skorun mükemmelliği temsil ettiği araştırmanın 2020 yılının son çeyreği sonuçlarında 81 gibi yüksek bir NPS (Net Promoter Score) sonucuna ulaşan DHL Supply Chain Türkiye, her çeyrek skor hedefini yükselterek kendisiyle yarışmaya devam ediyor.

Check Also

Kira beyannamesinde son gün 5 Nisan

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kira beyannameleriyle ilgili sosyal medya hesabından hatırlatmada bulundu. Şimşek, Gelir …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]