Cumhurbaşkanı Erdoğan Etlik Şehir Hastanesi açılışında konuşuyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Etlik Şehir Hastanesi Açılış Töreni’ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasında öne çıkanlar;

“Ankara’ya ikinci şehir hastanesini kazandırmamıza faydası olan herkesi tebrik ediyorum. Biz Etlik Şehir Hastanesi sağlık alanındaki devrimlerden biri olarak kabul ediyoruz. Bu dev hastane adeta bir sağlık şehridir.

Biz Ankara’da sadece Etlik Şehir Hastanesi’yle kalmadık. Bir de Bilkent’i kurduk. Hastanemiz sadece vatandaşlara değil çalışanlara da en üst konforu sağlayacak.

Bu bay Kemal’den bu ülkeye hayır gelir mi? Sosyal Güvenlik Kurumu’nun başında sen ne yaptın ki ülkenin başında bir şeyler yapabileceksin.

Son asrın en büyük sağlık krizini alnımızın akıyla yönettik. CHP ne yaptı, Adana’da hal alanını şehir hastanesi diye millete satmaya çalıştılar. Çadırdan hastane olur mu? Bay Kemal’e göre olur çünkü hayatı böyle geçti.”

AYRINTILAR GELİYOR…

Check Also

Başkan Hürriyet, Kemer Camii cemaatiyle buluştu

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Tepeköy Mahallesi’ndeki Kemer Camii’nde Cuma namazı sonrası cemaat ile bir araya gelerek talepleri dinledi

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]