Crown, Sipariş Toplayıcı ve Çekme Makinalarında Yüksek Konfor ve Ergonomi dönemi

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü ve geniş ürün yelpazesiyle depo çözümleri sunan Crown’un, GPC ve MPC serisi sipariş toplayıcıları ve TC Serisi çekme makinaları artık daha ergonomik ve “QuickPickRemote” Uzaktan Sipariş Toplama teknolojisine uyumlu.

Geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosuyla depolardaki uygulamalara yönelik çözümler sunan Crown, sürekli ürün geliştirme vizyonunun bir parçası olarak GPC ve MPC serisi sipariş toplayıcıları ile TC serisi çekme makinalarının tasarımını geliştirdi. Her üç seride artık sipariş toplama süreçlerini daha hızlı, daha verimli ve kullanıcı dostu hale getirmek için çeşitli ergonomik geliştirmeler sunmaya başladı.

Sipariş toplama uygulamalarının tüm depo faaliyetlerinden daha zahmetli olmaya başlamasıyla, Crown’un, GPC ve MPC sipariş toplayıcıları ve TC çekici çekme makinaları, operatörler üzerindeki fiziksel yükü hafifletmek ve günlük üretkenliklerini arttırmak için yüksek konfor ile mükemmel performansı birleştiriyor.

Geliştirilmiş Platform Süspansiyonu Operatörün Zorlanmasını Azaltıyor

Sürekli ürün geliştirme felsefesiyle Crown, ergonomik full süspansiyonlu operatör platformunu içeren yeni süspansiyon sistemi sunuyor. Platform şoklarını eskisinden çok daha etkili bir şekilde azaltarak operatörlerin mesaileri sırasında yorgunluklarını azaltıyor.

Üretkenlik Avantajı: Geliştirilmiş Work Assist aksesuarları “Mobil Ofis” Yaratıyor

Ürün güncellemesinin odak noktasına operatör konforunu alan Crown, yeni manyetik saklama tepsileri ve bloknotlar dahil olmak üzere “Work Assist” aksesuar yelpazesini daha da genişletti. “Work Assist” aksesuar kutusunun yanı sıra, elektronik cihazlara güç sağlamak amacıyla bulunan soketlerde operatörün uygulama esnasında diğer cihazları kullanabilmesine olanak sağlıyor.

QuickPick Uzaktan Seçeneği Gelecekteki İş Akış Otomasyonunu Şekillendiriyor

“Quick Pick Remote” Uzaktan Sipariş Toplama Teknolojisi, yüksek yoğunluklu toplama uygulamalarında iş akışlarını kolaylaştırıyor. Operatörler, iş eldivenlerinin içine yerleştirilmiş veya parmaklarına bağlanmış bir uzaktan kumanda birimini kullanarak bir düğmeye bastıklarında sipariş toplayıcılarını veya çekicilerini bir sonraki toplama konumuna hareket ettirebiliyorlar. 2013 yılından beri kullanılan bu teknolojinin, operatörün yürüme mesafesini ve fiziksel stresini en aza indirdiği, böylece toplama hızını ve genel üretkenliği arttırdığı pratikte kanıtlandı.

Her üç seri isteğe bağlı olarak Crown’un “QuickPickRemote” Uzaktan Sipariş Toplama Teknolojisi ile sunulabiliyor. Crown’un ödüllü bu teknolojisi, bugün birçok önemli lojistik merkezinde aktif olarak kullanılıyor.

Check Also

Sepiyolitin Hayvan Beslemede Kullanılması

Sepiyolit, filosilikatlar grubuna dahil bir kil mineralidir. Kimyasal olarak sulu magnezyum silikattır. Sepiyolitin en önemli …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]