ContiOnlineContact 25. yılını kutluyor

Teknoloji şirketi ve Premium lastik üreticisi Continental’in online e-ticaret hizmetleri kapsamında 1996 yılından bu yana iş ortaklarına sunduğu ContiOnlineContact,

25. yılını kutluyor. 25 yılda dijital hizmetlerini geliştiren ve büyüten Continental, ContiOnlineContact ile bayilerine kapsamlı bir sipariş ve pazarlama platformu sunuyor.

Continental  bu yıl kuruluşunun 150. yılını, ContiOnlineContact hizmetinin ise 25. yılını kutluyor. Continental lastik bayilerinin günlük işlerinin merkezinde yer alan bu sipariş ve pazarlama platformu, e-ticaret faaliyetlerinin de başlangıç noktası olarak kabul ediliyor.

Continental dijital hizmetlerini zenginleştirmeye devam ediyor. İş ortakları ContiOnlineContact üzerinden sipariş verebiliyor, stokları anlık olarak kontrol edebiliyor, faturalarını sisteme girerek görüntüleyebiliyor ve siparişlerini adım adım takip edebiliyor. Ayrıca sistemden şikâyet yönetimi fonksiyonlarına ve pazarlama materyallerine de ulaşılabiliyor. Continental, aylık sürüm yaklaşımını takip ederek, sisteme yeni özellikler ekliyor. Daha fazla fonksiyon, Android ve iOS  için mevcut olan akıllı telefon uygulaması ECHO ile kullanılabiliyor.  Bu yıldan itibaren endüstriyel ve zirai lastikler için de bu hizmet verilecek.

Continental e-ticaret EMEA Bölgesi Yenileme Lastikleri Başkanı Claudio Toldi, 25 yıl önce akıllı telefonun henüz icat edilmediğini belirterek “Dijitalleşme gibi kelimelerin toplumda henüz telaffuz edilmeye başlanmadığı bir dönemde hizmete sunulan bir online aracın, günümüzde hâlâ bu kadar yüksek sayıda kullanıcıya sahip olması gerçek bir başarı hikayesidir” dedi. Platform günde yaklaşık 10 bin müşteri tarafından kullanılıyor. 

Vizyon 2030 kapsamında dijital hizmetler genişletiliyor

Müşteri odaklı dijital lastik çözümlerinin geliştirilmesi, Continental’in “Vizyon 2030” hedeflerinin merkezinde yer alıyor. Premium lastik üreticisi, sistematik olarak yeni iş modelleri geliştirmeye ve premium lastiklere odaklanan akıllı dijital çözümlerle eksiksiz bir ekosistem yaratmaya devam edecek. Mobilite sektöründe dünyanın en büyük elektronik, sensör sistemleri ve yazılım tedarikçilerinden biri olan Continental, bu konuda belirleyici bir rekabet avantajına sahip.

ContiOnlineContact, artık lastik bayilerinin, hizmet sağlayıcıların, servislerin ve çok sayıda tamir atölyesinin işini kolaylaştıran farklı hizmetleri entegre ediyor. Continental, önümüzdeki yıllarda müşterileri için yeni hizmetler geliştirme ve mevcut hizmetleri genişletme çalışmalarına devam edecek.

PARS HADJIN YILAN KOVUCU

Hadjin konsantre Yılan Kovucu 100cc/5lt suya seyreltilerek ilaçlama pompası ile yılanın gelmesi istenmeyen bölgelere uygulama yapılır.İklim koşullarına göre 25-35 gün etkisini korur. Yılan, kertenkele, köstebek, akrep gibi sürüngen ve haşeratlara karşı kovucu etkisi vardır. Bölgeden uzak durmasını sağlar.

Kullanımı:Hadjin konsantre yılan kovucu su ile karıştırılarak kullanılır.Bu karışım yılan, kertenkele, akrep vs yaklaşması istenmeyen bölgenin çevresine ilaçlama pompası ya da spreyle uygulanarak bir hat oluşturulur.

Yılan için; 100cc Hadjin/1lt su

Kertenkele için; 100cc Hadjin/5lt su

Akrep için; 100cc Hadjin/2lt su

 

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0216 4426626

0552 3307100-0552 3308100

www.kimyadeposu.com

Kimyadeposu.com

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları , Seramik-Hamur Tutkalı,Çiçek Tutkalı,Mücellit Tutkalı,Panç Tutkalı,Taş ve Boncuk Tutkalı,Kumaş-Aplike ve Keçe Tutkalı

Transfer Dekopaj Tutkalı,İp ve Dantel Sertleştirme Tutkalı,Ahşap Montaj Tutkalı

Hobi Tutkalı,Puzzle Tutkalı ,Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

 

Check Also

Sodyum Lignosülfonat ne işe yarar?

SODYUM LİGNO SÜLFONAT CAS NUMARASI: 8061-51-6 EC: 927-072-4 Sodyum ligno sülfonat tamamen suda çözünür sarı …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]