Continental’den güvenli sürüş için kış lastikleri

Mevsimine uygun lastik kullanımının hem bireysel hem genel trafik güvenliğinin sağlanması için önemini vurgulayan Premium lastik üreticisi Continental, içinde bulunduğumuz hava koşullarında özellikle kış lastiği kullanılmasını öneriyor. Özel geliştirilmiş lastik hamuru ile üretilen kış lastikleri, sıcaklıklar düştüğünde dahi sertleşmeyerek, yol üzerinde tutuşu artırıyor ve  en düşük sıcaklıklarda bile maksimum performans gösteriyor.

WinterContact TS 860 En düşük sıcaklıklarda bile maksimum performans

Continental mühendisleri tarafından zorlu kış şartlarına özel olarak geliştirilen test şampiyonu kış lastiği WinterContact TS 860, bağımsız kuruluşların gerçekleştirdiği birçok test sürüşünde üstün performansıyla öne çıkıyor. ContiWinterContact TS 860, kış performansını artıran reçineleri ve esnek polimer yapısı ile her türlü kış koşullarında esnekliğini koruyarak frenleme kuvvetlerini ıslak, buzlu ve karla kaplı yollara güvenle aktarıyor.

Ayrıca Continental’ 31 Mart tarihine kadar  binek, 4×4 ve SUV lastik grubunda 500 TL’ye varan indirim kampanyası ile müşterişlerine avantajlar sunmaya devam ediyor.. Sürücüler indirim kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye https://www.continental-lastikleri.com.tr/binek/kampanyalar adresinde ulaşabilir.

Check Also

Sodyum Lignosülfonat ne işe yarar?

SODYUM LİGNO SÜLFONAT CAS NUMARASI: 8061-51-6 EC: 927-072-4 Sodyum ligno sülfonat tamamen suda çözünür sarı …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]