British Airways,evden çalışma sistemine geçme planı yapıyor

Birleşik Krallık’ın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi British Airways, evden çalışma sisteminin giderek yaygınlaşmasına bağlı olarak, Heatrow Havalimanı yakınlarındaki merkez  binasını satmayı gündemine aldı.

Financial Times’ın, bir şirket içi e-mail mesajına dayandırdığı haberine göre, British Airways İnsan Kaynakları Direktörü Stuart Kennedy, çalışanlara yolladığı mesajında, artık daha çok kişinin evden çalışmaya başlaması nedeniyle, mevcut merkez büyüklüğünde bir ofis binasının gerekli olup olmadığı konusunun düşünülmesi gerektiğini belirtti.

Kennedy mesajında, bu konuda karar verme sürecinin oldukça erken aşamalarında olduğunu ve şirketin hangi seçeneği benimseyeceğini bekleyip göreceklerini belirtti ve ayrıca, merkez binanın satılması durumunda, Heathrow yönetiminin de kompleksin yerine başka bir pist inşa edebileceğini ekledi. (DHA)

Neden Kimyadeposu.com?

kimyadeposu.com güvenilir

kimyadeposu.com zamanında gönderir

kimyadeposu.com uzman kadroya sahiptir

kimyadeposu.com kaliteli ürünleri uygun fiyata temin eder

kimyadeposu.com Türkiye nin Kimya Deposu

Nano metal tozlar kimyadeposu.com da

Manganez Dioksit kimyadeposu.com da

Grafen kimyadeposu.com da

Sıvı Kaolen kimyadeposu.com da

Oksitler kimyadeposu.com da

Check Also

Kızıl tilki yavruları “Dicle” ve “Fırat” iki aylık özel bakım sonrası doğaya salındı

Diyarbakır'da Dicle Yaban Hayvanı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezinde iki aylık özel bakımla hayata tutunan öksüz kızıl tilki yavruları "Dicle" ve "Fırat" doğayla buluştu.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]