Antalya’lı turizm firması TURSE, filosunu NEOPLAN Tourliner ile güçlendirdi

NEOPLAN’ın, 85 yıllık tecrübesini yansıtan Tourliner; yenilikçi

teknolojisi, sıra dışı ve etkileyici tasarımıyla seyahat otobüsleri

için standartları yeniden belirlemeye devam ediyor. İleri teknolojisi,

üstün niteliklerinin yanı sıra sunduğu istikrarlı ekonomik verimlilik,

lüks seyahat konforu ve üst düzey güvenlik standartlarıyla, hem

firmaların hem de yolcuların gözdesi olan NEOPLAN Tourliner,

kalite denildiğinde ilk akla gelen marka konumunda. Yolcularına,

VIP Class sınıfı otobüslerle eşsiz bir seyahat deneyimini yaşatmak

isteyen Antalya’nın köklü turizm firması TURSE de filosunu, 2+2

koltuklu 5 adet NEOPLAN Tourliner ile güçlendirdi.

Turizm, organizasyon, filo ve VIP taşımacılık alanlarında 30 yıldan beri faaliyet gösteren TURSE, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen törenle filosuna, 5 adet 2+2 koltuklu NEOPLAN Tourliner kattı. Teslimat törenine TURSE Yönetim Kurulu Üyesi Efe Ünver, TURSE Filo Sorumlusu Veysel Babacanoğlu ile MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Otobüs Satış Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın katıldı.

Tasarım, teknoloji ve konforun ekonomi ile buluştuğu otobüs

30 yıl yıl önce; yolculuğa anlam katmak, taşımacılıkta değer yaratmak hedefiyle yola çıktıklarını belirten TURSE Yönetim Kurulu Üyesi Efe Ünver, turizm ve seyahat faaliyetlerinde kullandıkları MAN ve NEOPLAN otobüslerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Tercihlerinde, araçların operasyonel karlılıkları ve müşterilerinin memnuniyetinin etkili olduğunun altını çizen Ünver, şunları söyledi;

“NEOPLAN, yeni Tourliner otobüsleri ile tasarım, teknoloji, konfor, emniyet, tasarruf ve işletme giderleri gibi birçok noktada çıtayı oldukça yukarıya taşımış durumda. Tasarım, teknoloji ve konforu ekonomi ile buluşturan bu otobüsleri ilk gördüğümüzde almaya karar verdik. TURSE olarak, kaliteli hizmet vermeye, en üst seviyede konforlu yolculuk sunmaya odaklı bir gelişim stratejisi izliyoruz. Her alanda yaptığımız tüm geliştirmelerimizde hedefimiz; hep daha iyisi, daha kalitelisi ve daha konforlusunu sunmaktır. Bu taleplerimize en iyi cevabı veren yeni Tourliner oldu. NEOPLAN Tourliner, sahip olduğu özelliklerle sektör standartlarının üzerinde bir zirve yaratmış durumda. Biz de filomuzu teknoloji harikası bu otobüslerle güçlendirdiğimiz için mutlu ve gururluyuz.”

“Hem yolculara hem de sürücüye üst düzey bir seyahat keyfi yaşatıyor”

NEOPLAN Tourliner’in sektörde adeta geleceğin standartlarını belirlediğini ifade eden MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş.Otobüs Satış Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın ise “Yeni Tourliner; yüksek performansın yanı sıra sahip olduğu konfor ve akıllı sistemler ile hem yolculara hem de sürücüye üst düzey bir seyahat keyfi yaşatıyor” diye konuştu.

Check Also

Düşük karbona geçişte bankalar yeni bir rol üstlenecek. Bain & Company’nin çalışması, bankaların 2030’a kadar …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]