Anadolu Sigortalılar Yolcu360 ile Yola Yüzde 50 İndirimli Çıkıyor

Binlerce aracı aynı platformda misafirleri ile buluşturan araç kiralamanın e-pazaryeri Yolcu360.com, Anadolu Sigortalı misafirleri için yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Anadolu Sigorta’dan poliçesi olanlar, Yolcu360’ın kendilerine özel günlük araç kiralamalarda sağladığı yüzde 50 indirimden yararlanabiliyor.

Kurumsal işbirlikleri ile misafirlerine avantajlı fırsatlar sunan Yolcu360, şimdi de Anadolu Sigorta müşterileri için çok özel bir kampanya başlattı. Kampanya ile Anadolu Sigortalılar, günlük (1-29 gün arası) yapacakları yurt içi araç kiralamalarında kendilerine özel indirimden faydalanabiliyor. Kampanyanın aktif hale gelmesi için Yolcu360 kampanyalar sayfasında yer alan kampanya kodu alanına Anadolu Sigortalıların kampanyaya özel kodu girmesi yeterli oluyor. Ardından gelen listeden binlerce marka ve model arasından istedikleri aracı yüzde 50 indirimle kiralayıp, Yolcu360 ile yolculuklarını başlatabiliyorlar.

Yolcu360’ın yeni kampanyası, Anadolu Sigorta’dan poliçesi olan, “veri işleme/iletişim” izni bulunan ve Anadolu Sigorta tarafından e-posta yolu ile kampanya kodu iletilen misafirler için 31.12.2020 tarihine kadar geçerli olacak.

Kurulduğu ilk günden bu yana ‘misafir mutluluğu’ odaklı hareket eden Yolcu360, misafirlerine en uygun fiyatlı aracı dakikalar içerisinde kiralama şansı sunuyor. Yolcu360 hakkında daha geniş bilgi ve araç kiralama seçenekleri için www.yolcu360.com ve www.yolcu360.com/blog adresleri ziyaret edilebilir ya da 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi aranabilir.

Check Also

Sodyum Molibdat nedir?

Sodyum molibdat, kimyasal formülü Na₂MoO₄ olan beyaz kristal bir tuzdur. Bu bileşik, endüstriyel, kimyasal ve …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]