Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/miningpr/public_html/logisticusdergisi.com/wp-content/plugins/LayerSlider/wp/widgets.php on line 4

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/miningpr/public_html/logisticusdergisi.com/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Yandex.Disk, LG Smart TV’lerle Buluştu – Logisticus Dergisi

Yandex.Disk, LG Smart TV’lerle Buluştu


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/miningpr/public_html/logisticusdergisi.com/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Yandex’in ücretsiz olarak 10GB kapasite sunduğu bulut depolama hizmeti Yandex.Disk, akıllı televizyonlara LG Smart TV’ler ile adım attı. LG Smart TV kullanıcıları özel olarak geliştirilmiş Yandex.Disk uygulaması ile dosyalarına televizyon üzerinden de erişebilecek.

Yandex’in bulut tabanlı veri depolama servisi Yandex.Disk, akıllı televizonlara ilk adımı LG Smart TV’ler ile attı. LG Uygulama Mağazası’ndan ücretsiz olarak indirilebilen Yandex.Disk uygulaması ile kullanıcılar ücretsiz olarak sahip oldukları 10GB kapasiteli bulut depolama alanındaki dosyalarına LG Smart TV’leri üzerinden erişebilecek.

Uygulama sayesinde LG Smart TV sahipleri müzik, resim ve video dosyalarını diledikleri zaman İnternet’e bağlı televizyonlarından oynatabilmenin yanı sıra kendi seçtikleri dosyaları yine kendi seçtikleri kişilerin erişimine açıp, isterlerse sosyal medya üzerinden de paylaşabilecekler.

Windows ve Mac OS işletim sistemli bilgisayarlar, iOS ve Android tabanlı tablet ve akıllı telefonların ardından artık akıllı televizyonlarda da yer alan Yandex.Disk’te yer alan Yandex.Mail entegrasyonu sayesinde e-posta ekleri 10GB’lık kapasiteyi etkilemeyen ayrı bir dosya üzerinde saklanıyor. Kullanıcılar bu özellikten de LG Smart TV uygulaması üzerinden faydalanabilecekler.

Yandex ve LG’nin, Yandex.Disk LG Smart TV uygulaması ile başlayan iş birliği önümüzdeki dönemlerde yenilikçi, hayatı kolaylaştıran, Smart TV dünyasını zenginleştiren yeni uygulamalarla büyüyerek devam edecek.

Check Also

Huawei P9 Lansmanından Canlı Anlatım

Huawei P9 dakikalar sonra tanıtılıyor ve silikonvadisi olarak bu lansmanı siz değerli okuyucularımıza aktarıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir