Lojistik sektörünün köklü firması DMC, filosunu 7 adet MAN çekici ile güçlendirdi

İleri teknoloji, dayanıklılık, yüksek performans ve fark yaratan yakıt tasarruflarıyla pazarda öne çıkan MAN kamyon ve çekicileri; Satış Sonrası Hizmetler ve düşük işletme giderleri ile sektörün gözdesi olmaya devam ediyor. Gerek araçların sahip olduğu özellikler gerekse de sunulan avantajlı hizmetler nedeniyle MAN araçlarını tercih eden son firma ise, 1970 yılında Demirci Ailesi tarafından Konya’da kurulan DMC Lojistik oldu. Yarım asrı aşan köklü geçmişi ve ilkeli hizmet anlayışıyla sektörün önde firmaları arasında yer alan DMC Lojistik; büyüme hedefleri doğrultusunda filosunu 7 adet MAN çekici ile güçlendirdi.

 

“MAN’ın yol arkadaşlığına güveniyoruz”

 

MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş Konya şube’ de düzenlenen teslimat törenine DMC Lojistik adına yöneticiler Halil Demirci, Yılmaz Demirci ve Hilmi Demirci ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Kamyon Satış Koordinatörü Uğur Çavdarcı katıldı.

 

Törende sembolik MAN anahtarını teslim alan DMC Lojistik Hilmi DEMİRCİ; “DMC Lojistik olarak, sahip olduğumuz bilgi, birikim, tecrübe ve kendi öz malımız olan 22 adet aracımız ile nakliye, depolama ve gümrükleme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Almanya, Hollanda, Belçika, Norveç ve Fransa gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkeye komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Sektörümüzde, zamanında teslimat konusunda kendimize güveniyoruz. Bu taahhüdümüzün altında ise, hiç şüphesiz ilkeli hizmet anlayışımız ve filomuzdaki araçlarımızın kalitesine duyduğumuz güven yatıyor. Bu konuda da MAN hem kesintisiz yol arkadaşlığı hem de araç ve hizmet kalitesi ile bize güç katıyor. MAN araçlarına güveniyoruz ve MAN ile olan iş birliğimizin bundan sonra da artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

 

 

“Farkımız; üstün nitelikli araçlarımız ve hizmet kalitemiz”

 

Kamyon Satış Koordinatörü Uğur Çavdarcı ise, MAN’ı sektörde farklı kılan özelliğinin sadece bugünün değil, yarının ihtiyaçlarına cevap verebilen üstün nitelikli araçları ve sundukları hizmetin kalitesi olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi: “MAN olarak, her aşamada müşteri odaklı çalışıyor ve tüm müşterilerimizi de ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak görüyoruz. Satıştan, satış sonrasına kadar sunduğumuz ayrıcalıklı avantaj ve hizmetlerle 7/24 daima onların yanlarında oluyoruz. Bu da bizi işletmeler için güvenilir yol arkadaşı ve çözüm ortağı yapıyor.”

Sodyum Metabisülfitin Kullanıldığı Yerler:

Sodyum Metabisülfit kullanan sektörlerden bazıları şunlardır ;
• Tekstil yardımcı kimyasal olarak sodyum metabisulfit kullanılır.
• Temizlik malzemeleri imalatında kullanımı vardır.
• Gıda sektöründe yiyeceklerin korunması amaçlı olarak (E223) sodyum metabisulfit kullanılır.
• Şarap ve bira yapımında sodyum metabisulfit kullanılır.
• Şekerleme üretiminde sodyum metabisulfit kullanılır.
• İçme suyu ters osmoz membranları için temizleme ajanı olarak kullanılır.
• Arıtmalarda kromun indergemesinde
 sodyum metabisulfit kullanılır.
• Boya kimyasalları sektöründe sodyum metabisülfit kullanılır.

DMRSÜREN Kimya Ltd Şti

0216 4421200-0216 4426626

0552 3307100-0552 3308100

www.kimyadeposu.com

Kimyadeposu.com

Tarım Kimyasalları,Yem katkıları  Mineralleri,zeolit,sepiyolit,diyatomit,kaolin,sunshield gölge tozu,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars sıvı kükürt,parvet hayvan yara tozu,parspet hayvan bakım ve yara tozu,badimon yara tozu,çinko metal tozu,demir tozu,manganez dioksit,mangan dioksit,mangan tozu,mikronize mangan,hayvan altlığı,hadjin yılan kovucu,pars lime sülfür,bit-pire kovucu,nangrafi,nano tozlar,metal tozları,maden tozları,nano partiküller,dmrsüren,dmrsüren kimya,kimyadeposu.com,çinko sülfat,bakır sülfat,mangan sülfat,magnezyum oksit,magnezyum sülfat,demir sülfat,kalsiyum oksit,kalsiyum hidroksit,potasyum silikat,potasyum hidroksit,hekzatetramin,sodyum lignosülfonat,potasyum lignosülfonat,grafit tozu,mikronize grafit,kimyadeposu.com

Check Also

PLASTİK VE KAUÇUKTA DÜNYA LİDERİ TAYVAN ŞİRKETLERİ ÜRÜNLERİNİ ONLİNE TANITTI

Tayvan’ın önde gelen 5 plastik ve kauçuk makine üreticisi 6 Mayıs 2021 Perşembe günü Tayvan …

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]